Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme itt ismerkedni?

Van értelme itt ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem megy mi?
2014. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Valakinek már bejött. Szerintem nincs túl sok...egy idő után úgy is behal minden beszélgetés egyik-másik fél miatt...:)


18/L

2014. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sosem ment igazábol nem ezért.
2014. jún. 7. 19:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Én látom értelmét, ki lehet fogni értelmes embereket is.
2014. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi másért?
2014. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem sikerült még olyan lányt találnom, akivel minden stimmelt volna. Vagy a távolság, vagy a külső, vagy a gondolkozásmódja, de valami mindig közbeszólt.


Ismerkedni van értelme az oldalnak, de NEM párkapcsolati célból. Sok jó arccal beszéltem már, de ezek inkább csak 1-2 napos történetek voltak.

2014. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező! Köszönöm a magyarázatod levélben, válaszolnék rá, de nem szeretnék ott. Korábban már "találkoztunk" itt, akkor nem reagáltál túl kedvesen egy kommentemre, (megjegyzem jogtalanul, nem fedezted fel benne az iróniát azt hiszem) ezért nem bonyolódnék hasonló levelezésbe veled megint.
2014. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 nem is ismerkedés céljából írtam ki! :) főleg nem veled
2014. jún. 7. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen, akkor is hasonló levelet kaptam tőled (szerintem) oktalanul. És megint nem értelmezed a válaszomat rendesen, én sem azt mondtam, hogy ismerkedni akarnék veled. Most már azt is tudom, hogy jobb ha senki sem...:) Részemről a történet itt le van zárva. Szia, szebb napot!
2014. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

te:annyira amennyire te bölcs

DT 50: miabaj?

te: mi lenne?

DT 50 :flegmulunk?

Alapból te írtál üzenetet a "Kinek nincs kedve ismerkedni?" témámhoz!

ennyi vagy kislányom.

2014. jún. 7. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!