Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy szemüveges...

Szerintetek egy szemüveges srácnak nehezebb egy lányt megszereznie, mint egy nem szemüvegesnek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem szemüveg kérdése, bár a szemcsi elég szexi szerintem.
2014. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek a választ :))
2014. jún. 6. 20:23
 13/14 anonim ***** válasza:

A kontaktlencse havonta kb 3-5.000ft. Márkától függ.

Nem egy nagy összeg.

2014. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#5 én azért vagyok szemüveges mert 6 hónaposan születtem és inkubátorban voltam egy ideig :) szóval elég erős bennem az élet ösztön, nagyon érzelmes vagyok (tipikus halak csillagjegy szülötte vagyok), az agyammal sincs semmi baj :) 3 szakmám van, van munkahelyem, vannak komoly életcéljaim és sok olyan dologban hiszek amiben jó páran nem pl 160 évig FOGOK élni akkor is ha ti nem hisztek benne de nektek magyarázhatom mivel ti már akkor nem lesztek amikor én 100 leszek :) van érzelmes és értelmes oldalam...nincs semmilyen szenvedélybetegségem, könnyen alkalmazkodom minden változáshoz, de meg vannak saját nézeteim amiken nem egyszerű változtatni de ha van egy jó érv akkor talán megtudnak vele győzni!

#1-es voltam

2014. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!