Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy szemüveges...

Szerintetek egy szemüveges srácnak nehezebb egy lányt megszereznie, mint egy nem szemüvegesnek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én szemüveges vagyok sokak szerint szemüveg nélkül jobban nézek ki, de eddig nem tűnt hátránynak vele az ismerkedés :)
2014. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hátrány.
2014. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Superman, te vagy az?
2014. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1,2 köszi

3 naná xd

2014. jún. 6. 19:48
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
A szemüveg a normális lanyoknál hátrány mert tudják hogy rossz gének amit nem szabad örökíteni.
2014. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 gratulálok...
2014. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én szemüveges vagyok de pár éve kontaktlencsét használok és alig van rajtam szemüveg.

Mióta lencsém van, azóta 1 barátnőm volt és 1 lánnyal kavartam, előtte meg semmi se volt.

Nem mondom hogy a kontaktlencse hozta meg ezt a kis sikert, lehet hogy csak véletlen, lehet hogy semmi köze ennek ahhoz hogy kit ismertem meg és kit nem.

2014. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az 5-ös megmondta ma a tutit :D
2014. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és amúgy egy kontaklencse mennyibe kerül?
2014. jún. 6. 19:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, vannak fiúk akiknek különösen jól áll. :) Én kimondottan szeretem a szemüveges srácokat, valahogy kedvesebb lesz a tekintetük, az összhatás, vagy nem is tudom hogy magyarázzam. :)


Egyébként idén lett szemüveges az egyik barátom, akit kisiskolás kora óta ismerek és szerintem neki is sokkal előnyösebben áll a szemüveg. Mondtam is neki, hogy most intelligensnek néz ki, de a látszat csal...:D Napi vicc forrás lett belőle, de nem rossz indulatból húzzuk a fejét, vagy ilyesmi. Egyszóval, szerintem nem hátrány ha van szemüveged, max csak jó keretet kell találni ;) :)

2014. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!