Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsot szeretnék kérni!?

Tanácsot szeretnék kérni!?

Figyelt kérdés
A sztori a következő: Van egy fiú (26) akinek évek óta (6éve) van barátnője. Vagyok én (25) akinek szinten évek óta van párja. Kb 2Eve kezdődött az egész, valahogy felfigyeltünk egymásra, szemezgettünk, sokszor csak néztük egymást vagy lopott pillantások voltak. Aztán kb.2hónapja elkezdett rám köszönni, pedig az előtt soha nem köszönt. Soha nem beszéltünk, csak látásból ismerem. Nem tudom hova tenni a dolgot, legszivesebben elfelejteném de nem megy pedig már direkt elkerülöm, ha meg meglátom akkor elvesztem a fejem. Szeretnék tanácsot kérni hogy mi tévő legyek!? Vagy mit gondoljak az egészről?
2014. jún. 2. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj! Ha egymásnak lettetek teremtve úgyis össze kerültök valahogy. Ha meg csak le akarsz feküdni vele és gondolod, hogy ő is vevő rá hát akkor beszéljétek meg.
2014. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) !Maradnék az elsőnél... :)
2014. jún. 2. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!