Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ez hogy van?

Lányok ez hogy van?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hosszú lesz de köszi ha elolvasod. Az a helyzet, hogy ha itt vagy máshol online tovább beszélgetek egy lánnyal, kb. 90% hogy nagyon jó kapcsolatunk lesz és néhány esetben sajnos van akibe bele is szeretek és ő is viszont. Minél jobban megismerjük egymást, annál jobban meg is szeretjük egymást. De.. mindig kiderül, hogy több 100 km van köztünk. Már nagyon nehéz ez, hogy nem akarom őket lerázni mert tényleg szinte mindegyiküket szeretem valamiért (saját magukért) de elég nehéz folyamatosan fenntartani a kapcsolatot főleg több emberrel online úgy, hogy közben a való életben is történnek a dolgok. Viszont megbántani egyiküket sem szeretném mert ha kapcsolatunk nem is lett de elég jó barátok lettünk én azt hiszem. Nem olyan sok emberről van szó egyébként, 2-3 lány. Az egyikükkel kb. 2-3 havonta beszélünk csak de ő már családtag. Mondjuk vele nem is nagyon tudnék elképzelni kapcsolatot mert gyerkőce van és picit idősebb tőlem, még nem érzem magam teljesen késznek a feladatra. Egyébként már régebben is voltak ilyenek és nagyon jó kapcsolatunk lett többekkel is csak hát a távolság és az időhiány miatt megszakadt. A valóságban is ha úgy adódik ismerősebb lányokkal nagyon jól elbeszélgetünk és elvagyunk komolyan. Még sincs barátnőm. Hogy van ez? De volt 2, csak egyik megcsalt, másik átvert, bla-bla.. mindegy ez most. Szóval talán nem lehetek annyira csúnya sem mondjuk szépnek sem mondanám magam túlságosan. Abból kiindulva, hogy könnyen megbarátkoznak velem az emberek, mégsincs senki.. sőt szex még nem is volt (oké, hogy hiányzik meg érdekel, szerintem ez normális mindenkinél de nem ez lenne az első és legfontosabb nálam) két dologra jutottam. Vagy csúnya vagyok nagyon :P Vagy mivel olyan helyen lakom ahol alig élnek emberek és elég nehéz eljárnom városokba mert itt 50 km-es körzetbe nem nagyon van semmi és így nem is nagyon tudok lányokkal találkozni a valóságban. Lehet, hogy ez a baj. De igazából azt sem tudom elképzelni, hogyan csinálnám igazából csak úgy nem mennék oda egy ismeretlenhez az utcán, hogy "szia, van kedved beszélgetni?" Biztos nem nézne hülyének xD


De bulihelyekre meg nem nagyon járok. Az életem sem nagyon engedi de nem is nagyon érdekel, őszintén szólva van egy kis előítéletem azokkal a lányokkal szemben. Ami nem biztos, hogy jó dolog de sajnos most ez van. Jobban bejönnek a visszahúzódóbb, picit csendesebb lányok de fogalmam sincs hol keressem őket a való életben. Lehet rá esély így ezek alapján, hogy találok egy kedves lányt aki szeretné, hogy szeresse valaki? :))


Úgy érzem, itt felesleges is ilyen ismerkedős dolgokat játszani mert úgyis 0 az esélye, hogy egymáshoz közel legyünk. Na mit gondoltok erről? Online nagyon megy... de tényleg. Viszont az életben ezek a tények + még félénk is vagyok valamennyire de ez talán lejött abból amit írtam, mert még nem nagyon csináltam ilyet. De most úgy néz ki városba fogok költözni és ezért is felmerült a kérdés.



2014. jún. 2. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog: a beszélgetés elején tisztázni kell, hogy ki hol lakik.
2014. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerkedj személyesen. Buszon, utcán, stb...
2014. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!