Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van más fiú is, akit sok...

Van más fiú is, akit sok lerondázott már, de ő mostanság egyre inkább úgy érzi, hogy nem is ronda, csak a lányok furák?

Figyelt kérdés
Úgy értem egy kép alapján is lerondáznak, letiltanak stb. Nem értem, szerintem tök aranyos, cuki fiú vagyok. Egyszer egy nagyon részeg csaj is mondta, hogy milyen fiatalaos, babapofim van. Viszont a tini csajok nagy része valamiért nem így gondol rám. Gyakran lesújtanak rám a ronda jelzővel vagy egyszerűen vihognak, ha meglátnak. Mondjuk volt, aki csak az orromat cseszegette, hogy milyen nagy, de a többség egész egyszerűen lerondázott és emberszámba se vett valamiért. Akikkel jól elvoltam azoknak meg mindig volt pasija. Amúgy annak ellenére, hogy ilyen nyomorék benyomást keltek a jelek szerint már nem vagyok szűz, volt dolgom csajokkal testközelben igaz csak kb. 7-8-al max. Igaz többségükkel csak csók meg tipi-tapi jött össze, de ahhoz képest, hogy mennyire rondának tart sok lány szerintem ez már kész csoda. Amúgy ezért sem értem, hogy miért vagyok ronda, de eléggé zavar és rossz érzés, hogy folyton csúfolnak, elutasítanak, a ritka kevés kivételtől eltekintve, amire jó sokáig és kitartóban kell vadásznom mire összejön valami. De még mindig nem értem miért vagyok ronda, amikor szerintem bájos és aranyos fiú vagyok, még, ha nem is egy kigyúrt férfiállat.
2014. jún. 2. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:

persze, mindig mások a hibásak, nem is te.


hány éves vagy?

2014. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A ronda pasikra akik még csak nem is férfiasan rondák azoknak én is azt mondom, hogy babapofijuk van :/ bocsi.
2014. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Meg küldj egy kepet
2014. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig eszembe jut az a kérdés gyakorin hogy "Ha olyan helyes vagyok miért nincs barátnőm?" és egy srác leírta hogy mindig mindenki mondja neki hogy milyen jól néz ki, és hogy mennyire helyes, de ennek ellenére még sincs barátnője. Megkértem a srácot hogy küldjön már egy képet magáról és majdnem lefejeltem a monitort olyan ocsmány volt... na ha annak a srácnak azt mondogatták hogy helyes, akkor képzelem te hogy nézhetsz ki akit állandóan rondának neveznek...
2014. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet.
2014. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a külső számít, csak ennyit mondok. Viselkedj normálisan, hagyd el ezt a "jajj, de én aranyos srác vagyok, de a lányok csak a köcsögökkel randiznak" mártír-állapotot, és máris oké lesz a helyzet. Idegesítő először is, de ha kellőleg felhergelődik egy ilyen fiú, az még ijesztő is.
2014. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"bájos és aranyos fiú vagyok" ide ne hányjak. Azt szerintem ne te döntsd már el, hogy milyen vagy. Majd akivel épp ismerkedsz az majd úgyis kialakít rólad egy képet. Magát mindenki máshogy látja.
2014. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
küldj fotót és megmondom!:) lány
2014. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. én lány vagyok, küldj, linkelj képet, és megmondjuk... :)


2. lehet, hogy nem vagy ronda, de valami oknál fogva te lettél a célpont. az osztály csendesebb, halkabb, nyugodtabb tagja vagy, aki nem sokat barátkozik a többiekkel. az ilyen emberekbe csak a kinézetük alapján fognak tudni belekötni, mert nem ismerik őket... és mert abba a legkönnyebb.

gondolkozz el, mi lehet az oka, ne tőlünk kérdezd, mert mi találgatni tudunk.


ha azt szeretnéd, hogy objektiven megitőljük a helyzetet, jól jönne egy kép!

2014. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen fiú vagyok!
2014. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!