Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha az utcán vánszorogn...

Lányok, ha az utcán vánszorogna, egy jóképű, tényleg szexi srác összeverve, akkor odamennétek segíteni neki meg ápolgatni?

Figyelt kérdés
Esetleg még haza is vinnétek és vele is aludnátok?
2014. jún. 1. 19:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
én otthagynám minden férfi egy patkány,és nem tudhatod miért verték meg
2014. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Költőnő? ***** válasza:
Ha vki kiütötte magát és hortyog egy kapualjban, nem biztos h odamegyek segíteni. De te nem ezt kérdezted.
2014. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Már megint a szokásos csúnyafiú rinya. Mikor unjátok már meg? Szánalmasak vagytok az ilyen f***szságaitokkal.
2014. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Pfft, nem. Korántsem. Te azért mondasz ilyeneket, mert nem akarsz mást észrevenni. Én egy csattrészeg faszinak, ismeretlenül vizet vettem, elkísértem. Nem köszönte meg, azóta sem ismer fel, nem teszem szóvá - nem várom el. Mert ez így emberséges. Önzetlen.
2014. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Költőnő? ***** válasza:

De pl volt már h szilveszterkor dolgoztam és hazafelé belebotlottam egy hullarészeg tinibe akit csak úgy otthagyott a társasága. Hazavittem, mert nagyon kész volt, felhívtam a szüleit és míg rájuk vártunk, addig mosdattam meg hánytattam.

Mai napig rámírnak néha a szülők h mi újság, h vagyok, mert iszonyat hálásak voltak. Még pénzt is adni akartak. Persze nem fogadtam el.

2014. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

na, én meg egyszer "összeestem" a gellért térnél, vagyis hát egyszerüen nem birtam talpon maradni, és megprobáltam leülni az egyik épület padkájára, de sikeresen bele is fejeltem az ott lévő kirakat üvegébe...mindezt fényes nappal. Jöttek arra fiatalok, többek közt lányok is, mert ugye ott van a BME, de hát le se xarták...


(kedélyjavitó gyógyszer mellékhatás miatt dobtam fel a talpam amugy)

2014. jún. 1. 19:49
 17/26 anonim ***** válasza:

A belinkelt videót ha tovább hallgatod, még okosodsz is, arról beszél, hogy ez egy igazi nárcisztikus beállítottság, hogy a világ tartozik neki valamivel, és ő nem kapja meg, ezért bosszút áll.


Múltkor egy uuullltra szexi 60-as évek hajléktalanhoz hívtam mentőt, mert betört a feje, és egy elképesztő dögös öreg néni segítettem fel, amikor elesett a mozgólépcsőn.

Igaz, hogy a szép embereknek szívesebben segítünk, de mindenkinek ott a lehetősége, hogy bizonyítson és tegyen ellene...

2014. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Na ez az, te írod ki azt a rengeteg kérdést a lövöldözős srácról nem? Te voltál, aki felpofoztál egy ismeretlen csajt... figyelj, tök jól teszed, ha kezelteted magad. Keress fel egy pszichológust, vagy járj a mostanihoz többet.
2014. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

hát egyszer én is segitettem egy elhasalt külföldi turistának...munkába mentem este 10-re és a csávókát meg ott tologatta biciklire akasztva egy hipszter csaj, de nem nagyon tudtak haladni, mert az ember folyton lecsuszott a földre. Ilyen drága pia szaga volt, gondolom a közeli szállodából indulva érte el a pár száz méteres hatótávolságát részegen.


Na és a csaj meg le akarta vinni a metróba! DE MINEK? Ugy se engedik be, mozgolépcsőn legurulna és meghalna. Az aluljáróban meg még a ruhát is lelopnák róla. De az sem kizárt, hogy elviszik szervkereskedők.


Én kihivtam volna rá a mentőket, vagy a rendőrséget, hogy tegyék be a kocsiba és telefonálják körbe a környező sázllodákat, hogy hol tartózkodik a csávo és vigyék el oda.

2014. jún. 1. 19:56
 20/26 Költőnő? ***** válasza:
Neked nem volt szerencséd. Ennyi.
2014. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!