Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha az utcán vánszorogn...

Lányok, ha az utcán vánszorogna, egy jóképű, tényleg szexi srác összeverve, akkor odamennétek segíteni neki meg ápolgatni?

Figyelt kérdés
Esetleg még haza is vinnétek és vele is aludnátok?
2014. jún. 1. 19:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Bárki, aki összeverve lenne az utcán, ahhoz odamennék segíteni. De ne haragudj, aludjak vele? Nem egy amerikai filmben élünk :D
2014. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Esetleg ne torkozzák le bőnyállal?
2014. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
szerintem, ha egy csúnya fiu csuszna mászna összeverve, akkor a kutya nem menne oda hozzá, hogy segitsen...esélyesebb, hogy ki is rabolnák
2014. jún. 1. 19:31
 4/26 anonim ***** válasza:
Ezt egy segítőkész ember megteszi. De ezért nem szex a jutalom, hé. Ne legyél eltévedve.
2014. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ez nem a kinézetről szól te idióta hanem, hogy emberként viselkedünk-e vagy nem.
2014. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
2014. jún. 1. 19:32
 7/26 Költőnő? ***** válasza:
100%

Akárkinek segítenék akit összevertek.

Ps; ha alig vonszolja magát és ömlik belőle a vér, a "szexisége" az utolsó, amit észreveszek.

2014. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt komolyan kérdezted? Ha valaki összeverve vánszorog az utcán, akkor igen, valószínűleg próbálnék segíteni, de kit érdekelne, hogy jóképű avagy sem? Egyébként igen, a nők többsége tényleg oda van a feldagadt szemüregért, meg vértől-kosztól ragacsos ruháért! Erre izgulunk!
2014. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

jaj, nem egyszer láttam már olyat, hogy romrészeg csajok kiütve fekszenek egy sarokban, és rögtön odamennek hozzájuk pasik és vesznek nekik vizet meg kaját, stbstb...


ha viszont egy fiú van kifeküdve, akkor megtapossák jobb esetben.

2014. jún. 1. 19:36
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Bocsi, de pl. a múltkor leszálltam a buszról, mert egy hajléktalan néninek rohama volt az utcán, és mindenki körbeállta, senkni nem csinált semmit... Én hívtam mentőt, és vártam meg vele. Ennyi.
2014. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!