Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet csinálni Miskolcon...

Mit lehet csinálni Miskolcon 3 hétig?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
ugyan azt mint a világ többi pontján. Annyi különbséggel, hogy nem egy krokodil fog megkergetni, hanem egy bidámbidám.
2014. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biciklit lopni. :)
2014. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miskolctapolca, Lilafüred, Bükk.. stb... nézz utána jó helyek :)
2014. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom mint pesten vagy akárhol máshol. Van sok bár és disco is, vannak kulturális programok. Van strand, barlangfürdő. Itt lesz az idei efott. Van kisvasút és erdő.

Mi érdekel?

2014. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én napi szinten járok a városba, az Egyetemre. Ha alapból úgy állsz hozzám hogy unalmas város, akkor annak is fogod látni. De ha kicsit körbenézel, vannak jó helyek és szép helyek is.
2014. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak az Egyetemvárosban és közvetlen környékén feltaláltam magam 1 évig is.
2014. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Hát itt lakom de itt nem lehet semmit sem csinálni max csak ha megakarsz lékelődni akkor sétálgassál egyedül oda kint.
2014. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát én rengetegszer sétáltam le este 8 után az egyetemről a búzára gyalog, az egy óra séta, azalatt láttam sok fekete népet, veszélyeset meg normálisabbat is, se soha nem mennek neki az embernek ok nélkül, pedig én aztán kicsi-vékony vagyok, mégse jönnek oda, h megverjenek, kiraboljanak...

szóval nem veszélyesebb város mint pest vagy más hely


"Jaguar_Warrior nevű felhasználó válasza:


Biciklit lopni. :)" ha az enyémet lopnád el, jól pofán is vágnálak érte, normális ember nem lopkod semmit, meg nem hagy kint szabadon ellopható dolgokat, pl bicaj


Igen, az egyetemvárosban sok lehetőség meg fantázia van, és akkor ez még Miskolcnak csak egy kicsi része. :)

2014. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ok nélkül tényleg nem mennek neki az embernek, viszont bármilyen okot elfogadnak, azt is amit ők találtak ki. Nem adsz cigit, tüzet, telefont, pénzt, biciklidet, tartozol neki, a "területükön" tartózkodsz. Autóval is besatuznak előtted és kiugranak öten, hogy miért dudáltál rá, amikor ő majdnem balesetet okozott.


Azzal viszont egyetértek, hogy nem (sokkal) veszélyesebb, mint Budapest a hétköznapi életet tekintve.

2014. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

hát aki egyébként sokat büdöscigányozik az ne csodálkozzon ha egyszer tényleg olyan helyzetben találja magát...


mörfi...

2014. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!