Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hódítsam meg?

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Na szóval úgy kezdődött az egész, hogy megismertem egy lányt az egyetem oldalán. Egy ideig beszélgettünk majd miután randira hívtam többé nem válaszolt ezért meg kerestem az egyetemen. Arra hivatkozva, hogy barátja van elutasított. Ez volt úgy 8 hónapja.


Nem rég megtudtam, hogy már 4-5 hónapja egyedülálló. Hosszas gondolkodás után, úgy döntöttem felhívom. Nagy meglepetésemre ez úttal ismét válaszolt. Érdeklőtűnk kicsit kivel mi történt az elmúlt időszakban, majd meghívtam egy üdítőre erre ő arra hivatkozva, hogy most már túl késő van hozzá és hogy inkább beszéljük ez meg a jövő héten. Azt követő héten miden nap felhívtam háromszor a nap különböző szakaiban de csak 8 nap múlva válaszolt ekkor is csak szövegben, hogy "kérlek ne még hívj". Erre én kifejtettem egy másik üzenetben, hogy ez nem volt szép tőle, hogy egy rövid SMS-sel küld el.


Később megláttam a menzán de mindketten más társasságban voltunk ezért nem álltam fel az asztaltól, hanem az ő módszerét használva SMS-ben jó étvágyat kívántam neki ( kb. 10 asztaltávra ült tőlem szemben ) : "micsoda véletlen xxx-cy :). Látom te is itt vagy. Jő étvágyat kívánok neked." Ezzel csak azt akartam, hogy észrevegye, hogy ott vagyok ha eddig nem tette volna.

Hamar jött a válasz: "köszönöm de kérlek ne még írj nekem". Most akkor legközelebb mutogassak vagy mi :P ? (Tud valaki egy jó pantomimes képzőt ? ... na jó csak viccelek )


Egy szép, aranyos, kedves, okos lányról van szó, nem hittem volna, hogy valaha lakozok egy olyan lánnyal ki ennyire megfelelne az elvárásaimnak ( nem külsőre értem noha ez sem kutya :D ).


Ma ismét láttam a menzán, ismét hasonló helyzetben de ez úttal kerestem a tekintetét és a szemébe néztem, majd erre elmosolyodott és köszönt. :)


Szerintetek, hogyan kéne próbálkozzak, hogy végre emberszámba vegyen ? ... ,hogy legalább egy randimeghívást elfogadjon.


Voltátoké hasonló helyzeteben ami végtelen kitartással és akarattal sikerrel zárult ?


26f



2014. máj. 30. 12:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
kellemetlen. de ha hanyagolod akkor van egy kis esélye hogy keresni fog
2014. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
kifejtenéd légy-szí kicsit bővebben ezt ?
2014. máj. 30. 13:11
 13/21 anonim ***** válasza:
azzal ha keresed csak taszítod. ha sikeres vagy és felnéznek rád mások amikor tanítasz akkor még változhat a vleménye
2014. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Bocsi,de nagyon elbénáztad. A csajnak egyértelműen nem kellesz....Kezdve azzal, hogy napi HÁROMSZOR felhívtad sikertelenül.Már itt fel kellett volna fognod.
2014. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
de csak addig míg nem szólt, hogy ne hívjam, honnan tudjam , hogy nem csak a telefonja romlott el ha egyszer megígérte, hogy beszélni fogunk és aztán úgy gondolja meg magát , hogy nem értesít róla :( .
2014. máj. 30. 13:29
 16/21 anonim ***** válasza:

meghívtam egy üdítőre erre ő arra hivatkozva, hogy most már túl késő van hozzá és hogy inkább beszéljük ez meg a jövő héten.



ez volt a lerázás! ilyen után többet nem kell keresni. ha becsajoznál jobban érdekelnéd.

2014. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

még nem volt senkim, évek óta ez megy... és már nagyon kezd zavarni

zavaró és egyben felháborítónak érzem már azt, hogy eddig eljutottam a saját erőmből kitartottam bármi is jött nem adtam fel...

...de ezen a téren arra vagyok kényszerítve hogy feladjam állandóan, soha nem jutok el addig, hogy legalább egy randira eljöjjön valaki ... Nem azért nem veszem észre az apróbb elutasítást mert nem látom , hanem azért mert nem akarom feladni ilyen könnyen.

2014. máj. 30. 13:47
 18/21 anonim ***** válasza:
ne ott ismerkedj. 20-22 éves nem diplomás lányoknál menő leszel
2014. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

ő meg csak első éves, még nem diplomás :P


egyébként, kevés az a lány észrevételeim szerint akinek ez meg jelent valamit.

( Egyébként nekem számít az, hogy akinél próbálkozom legyen is valami a fejében ha meg nincs is diplomája de legyen egy célkitűzése, hogy mit is szeretne ).

( Próbálkozott már nálam 24 éves lány kinek érettségije sem volt, semmi szakma a kezében mikor hobbija nincs, kedvenc témája ami foglalkoztatja a kis cicák és kutyák, első nap szerelmet vallott és édesnek szólított - na ettől én is menekültem. Persze szép lassan koptattam le, mert sajnáltam megbántani. Úgy tudom néhány hónapra rá lett más áldozata, hol szerencsével járt, de nem bánom mert attól, hogy még nem volt senkim nem jelenti azt, hogy nekem bárki jó van egy minimális elvárásom de ez belsőre vonatkozik )

2014. máj. 30. 14:04
 20/21 anonim ***** válasza:
Hagyd már békén... ha mindenképpen össze akarsz jönni vele, akkor ne zaklasd, hanem max próbálj vele összebarátkozni, de most hagyj neki egy kis szünetet.
2014. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!