Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hódítsam meg?

Hényel viktória kérdése:

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
van egy srác akit szeretek... de már nagyon rég óta.. és ő talán tudja.. de elvileg más tetszik neki..viszont elég sokat szemeztünk az utóbbi időkben.. szerintetek mit tegyek?nem tudom hogy ez most mit jelenthet..
2014. máj. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy??
2014. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 ÉVES és szűz
2014. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ès ő mennyi idős? Beszèlgettél már vele?? Ha tudja hogy tetszik neked , ès eddig nem lèpett , akkor vedd kezedbe az irányìtást..ha nem jön össze lèpj tovâbb..fiatal vagy. Sok lesz még :)
2014. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nos hat 14 vagyok.. nagyon ritkan beszelek vele.. akkor is ilyen alap dolgokrol.. es o nem tolem tudja hogy tetszik nekem..de amugy..ha mas tetszik neki.. akkor nem mondhatom neki azt hogy : FUH MOST MAR PEDIG AZERT IS VELEM FOGSZ JARNI MERT EN AZT MONDTAM! ://
2014. máj. 10. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrètan mond meg neki..ennyi
2014. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!