Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gáz, ha ilyen az alakom?

Nagyon gáz, ha ilyen az alakom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egészen ebbe a kategóriába tartozik, de mivel azért számít ez is az ismerkedésnél, ezért ide tettem. Elsősorban a pasikat kérdezem.

Szóval a combjaim összeérnek, mint neki (de nincs ennyire kerek csípőm, a mellem ennél kicsivel nagyobb, a hasam is hasonló): [link]


És baj, ha nem ilyen vékony az alakom? [link]


Egyébként 21 éves vagyok.


2014. máj. 29. 23:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem gáz, de nekem nem jön be. Ezen a lányon min 15kg felesleg van, ami már nem is egészséges, és még kevésbé esztétikus.
2014. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

Selena Gomez egyáltalán nem szép nő. Ez a fénykép pedig kifejezetten csúnya szerintem. Fuj, nem. Nagyon vékony.


Inkább maradj olyan, mint az 1. kép :D

2014. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem teljesen szép a képen látható leányzó. Sose árt, ha van mit fogni egy lányon, nekem ez a típus jobban bejön, mint a már sokat emlegetett csontkollekció. Ha leakarsz adni pár kilót az az egészséged miatt legyen és ne a külsőd miatt.
2014. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

2. kép nekem már túl vékony

Szerintem mellből ne igen fogyj, combról egy nagyon kicsi mehet, de azért maradjon egy kevés. Szerintem. De mindenkinek más.. :)

2014. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ez anomália: először egy vastag csajhoz hasonlítasz, de ugyanakkor "ilyen" vékony alakod van
2014. máj. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es mutasd már meg nekem hol van rajta 15 kg felesleg. 180 centi magasan kb ilyen az alakom volt és orvos szerint volt rajtam 10 kg felesleg zsírban nagyon durva becslésben, de ha izmos lennék akkor teljesen jó súlyban lennék a 74 kg-mal. Így most konditerembe járok, 2 hónap alatt 10 centivel lett kisebb a fenekem, 7-tel a hasam de csak 3 kg-t fogytam, akkor most el kellene ásnom magam, hogy egy kövér bálna vagyok és inkább fogyóznom?


Tehát kedves kérdező kezdj el futni, pillanatok alatt ledobod a felesleget, konditeremben pedig csodás alakot tudsz formálni magadnak és közben diéta. Nem fogyókúra, diéta! Diéta alatt egészséges dolgokat normális adagokban eszel előre megtervezetten akár. Nem halsz éhen, de nem is hízol tovább tőle. A fogyás 70% diéta, de 30% a mozgás. Ha csak diétázol akkor egy löttyedt seggű, beesett arcú kóró leszel. Annál már szebb a linkelt csaj.

2014. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
szerintem jó vagy úgy, ahogy vagy
2014. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#16,


Akkora a combja, hogy 2-t lehetne formálni belőle, a hasan, derekán is csomó zsír van, van ott több is mint 15kg. A karja is hájas, az arca pufi, tokája lóg, a térdkalácsa olyan mint egy focistáé. Szerintem keveset mondtam a plusz 15kg-mal.

2014. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg jobban a képet 18as! Te se vagy komplett....hol látsz te ott tokát és vastag kart...na meg pufi arcot...szeretnél te ilyen szép lányt magad mellett tudni...nem mindenki lehet és nem is kell csont és bőrnek lennie.
2014. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én hetero lány vagyok, és így látom. Igazis tokája van a lánynak, nem látszik az arca vonala. De nincs miért veszekedni, te valószínüleg egy teljebb hölgy vagy, eltaláltam?
2014. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!