Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, így a nyár közeledtéve...

Lányok, így a nyár közeledtével hogy érzitek, nyáron nyitottabbak vagytok a pasik felé, az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
A nyári napsütés mennyire teszi nyitottabbá a szíveteket? Én srácként mindig úgy éreztem, hogy nyáron valahogy gördülékenyebben mennek az ilyen dolgok, egyrészt valahogy én is lelkesebb vagyok, de mintha ez a lányokra is igaz lenne. Mit gondoltok erről? 20/F

2014. máj. 28. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam igaz, hogy nyáron könnyebb: egész évben nyitott vagyok dolgokra, de nyáron még nyitottabb leszek és könnyebben ismerkedem, mert ,,egyszer élünk, sosem lehet tudni" - legalább történik valami a nyári szünetben. [18/L]
2014. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Én nem. Nyáron a pasik még büdösebbek, izzadtabbak és undorítóbbak, mint amúgy. ew.
2014. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is nyitottabb vagyok nyáron az emberekre. Mondjuk ebben közrejátszthat az is, hogy eddig egyetemre jártam és a nyár mindig a szünettel párosult. Ez lesz az utolsó ilyen nyaram, mert ősztől dolgozom, úgyhogy jól ki kell használnunk az biztos. :) Bnőimmel pont ez volt egyik nap a téma. :)
2014. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem.Én nyáron zárkózott vagyok,elegem van az emberekből,nem szívesen megyek sehova,mert szinte mindenhol ott vannak.Alig lehet egyedül az ember a szabad ég alatt,a sok k.. emberi lénytől.

A nyarat meg gyűlölöm,barátom meg van amúgy is.

27

2014. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Csak nyáron érzem ezt.
2017. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!