Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez kell a lányok egy...

Tényleg ez kell a lányok egy részének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok mások véleményére, tapasztalatára.


Egészen eddig tipikus jófiú voltam, kedves a lányokkal, akár udvarias is, noha nem túlzottan. De nem voltam semmiképpen sem bunkó. Mármost összeismerkedtem egy lánnyal és az elején egészen kedvesek voltunk egymással. Aztán később elismerte, hogy csak barátként tud rám tekinteni. Egyre inkább, szép fokozatosan bunkóbb lett velem. A végén mikor rámírt facebookon valami miatt, már csak nem is köszönt. Amikor ezt felróttam neki, csak ilyen leszarom stílusban válaszolt. Azt is elismerte, hogy a rosszfiúkra bukik, akik tipikusan bunkók.

Magam is azt vettem észre, hogy az utóbbi időben megszaporodtak a lánybarátaim... és ez zavaró olyan tekintetben, hogy minden lány csak barátnak tekint. Persze örülök neki, hogy vannak barátaim, csak... értitek. Most komolyan ez kell a lányok egy részének? Lehetek akármilyen kedves, gyakorlatilag [emiatt] szarba sem fognak venni? Nincs sok tapasztalatom ilyen téren, de mindig azt hittem, hogy egy lány örül neki, ha kedvesek vele. Hát tévedtem úgy látszik. :\ Pedig azt hittem hülyeség ez, amit itt az oldal hasábjain lehet olvasgtani.


Ti mit gondoltok? Leginkább lányok véleménye érdekelne!


Egyébként nem vagyok már tini, a lány is lassan húsz lesz. De nem is Ő érdekel annyira a dologban, hanem maga a jelenség.


23/F



2014. máj. 28. 11:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
"Nem olyan jó vele, mint az előző pasimmal, de ez legalább nem basssza át a fejem." - A nő, aki majd hozzádmegy
2014. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A 18-as vagyok.

Az a bibi ebben, hogy emberek vagyunk, nem kutyák. Velük meg lehet csinálni azt, hogy a lerágott csontot odadobják és ő még örül is neki.Ha az ilyen utolsó senkiházi az isten a nők szemében, akkor azt gondolom, be lehet fejezni az állandó belerúgást azokba, akik itt az oldalon leírják, amit máshol nem lehet.

2014. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem az első kapcsolatom 4 évig tartott, tipikus jófiúval. Semmi rosszat nem tett volna soha ellenem és senki más ellen se. (Ne egy töketlen valakit képzeljetek el attól még).

Hatalmas szenvedély volt köztünk, nagy érzelmek, senki másra rá se tudtam gondolni mellette. De csak hétvégente tudtunk találkozni nagyon sokáig. Aztán mikor ez változott, és napi szintűvé vált a dolog, együtt is laktunk, akkor teljesen más lett minden, sokkal kevesebb szex, nem is törődött velem, egész nap elvolt a számítógépével... Az egyetlen közös programunk az volt, hogy kb együtt vacsoráztunk, ennyi.

Nagyon kiábrándító volt.

Volt utána még két kapcsolatom, ezeket nem részletezem, a kérdés szempontjából mindegy, aztán akivel most vagyunk együtt, ő a tipikus rossz fiú. Mindenféle tekintetben. Elég sok csajt kihasznált, mindenki csak szexre kellett neki, stb... meg egyébként is voltak elítélendő dolgai.

De tudod mindezek ellenére vele minden nap együtt vagyunk, gyakorlatilag együtt is lakunk, és sokkal gondoskodóbb, összebújósabb és sokkal többet foglalkozik velem, mint az előző barátom, aki jófiú volt.

Ő akkor is itt van nálam, ha egész nap nem tudok vele foglalkozni, csak pár percet, mert mondjuk tanulnom kell, és akkor még főz is nekem, ha tartok egy kis szünetet megmasszíroz, és elalvás előtt kikérdezi tőlem az egész anyagot. Mert érdekli, hogy sikerüljenek a dolgaim. És ez csak egy példa, de ez minden téren így van.

Pedig ő "rossz fiú"...

És ettől még nekem nem az kell benne, hogy húha ő volt az elérhetetlen, betörhetetlennek tűnő pasi és majd én megváltoztatom, mert nem.

Nem is hiszek ebben, hogy valaki megváltozna, de ő nagyon sokat küzdött értem, és látom, hogy szerelmes. És amíg ez tart, addig nem fogok lemondani róla, mert ennyi szeretetet és őszinteséget senkitől se kaptam még. Nem attól függ, hogy ki jó vagy rossz fiú. Nem is ilyen fekete-fehér a világ amúgy se...

Ő egyébként mindig kedves volt velem.

Szóval ne szűrj le ilyen következtetést szerintem, hogy az a jó, ha nem vagy kedves. Nem ismerek olyan lányt, akinek az jön be, ha bunkón/lekezelően viselkednek vele.

2014. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
83%
A nők férfit keresnek, és a rosszfiúkban több olyan tulajdonság van, ami nyers formában, de férfias. Például nem foglalkoznak azzal, hogy a nő mit gondol róla, nem veszi a lelkére, ha a nőt vérig sérti, nem tekinti magát kiszolgálószemélyzetnek stb. Lehetsz udvarias és kedves, de a mértéke és a módja nem mindegy. Kedves gesztus az például, ha együtt találjátok ki a randihelyet, de a nők jó része ezt utálja, mert elvárja a határozottságot és a döntéskészséget, hogy te találd ki, te mondd meg, irányítsd a folyamatokat. Nincs mindenkire nézve bevált formula, de ez az általános.
2014. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Pain for Pleasure ***** válasza:

Egy részének tényleg a bunkók kellenek, sajnos én is ezt tapasztalom és kevés kivételt látok.

A barátom is olyan, mint te, kedves minden lánnyal és nagyon sok lánybarátja van, de én vagyok neki az első olyan, aki igazán értékeli benne, hogy milyen rendes ember és örülök, hogy vele járhatok.

Egyébként itt az oldalon ismerkedtem vele össze, úgyhogy ne add fel kérdező, még vannak normális lányok, akiknek a kedves fiúk kellenek és te is szerencsével fogsz járni. Sok sikert! ;)

2014. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 28. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!