Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez kell a lányok egy...

Tényleg ez kell a lányok egy részének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok mások véleményére, tapasztalatára.


Egészen eddig tipikus jófiú voltam, kedves a lányokkal, akár udvarias is, noha nem túlzottan. De nem voltam semmiképpen sem bunkó. Mármost összeismerkedtem egy lánnyal és az elején egészen kedvesek voltunk egymással. Aztán később elismerte, hogy csak barátként tud rám tekinteni. Egyre inkább, szép fokozatosan bunkóbb lett velem. A végén mikor rámírt facebookon valami miatt, már csak nem is köszönt. Amikor ezt felróttam neki, csak ilyen leszarom stílusban válaszolt. Azt is elismerte, hogy a rosszfiúkra bukik, akik tipikusan bunkók.

Magam is azt vettem észre, hogy az utóbbi időben megszaporodtak a lánybarátaim... és ez zavaró olyan tekintetben, hogy minden lány csak barátnak tekint. Persze örülök neki, hogy vannak barátaim, csak... értitek. Most komolyan ez kell a lányok egy részének? Lehetek akármilyen kedves, gyakorlatilag [emiatt] szarba sem fognak venni? Nincs sok tapasztalatom ilyen téren, de mindig azt hittem, hogy egy lány örül neki, ha kedvesek vele. Hát tévedtem úgy látszik. :\ Pedig azt hittem hülyeség ez, amit itt az oldal hasábjain lehet olvasgtani.


Ti mit gondoltok? Leginkább lányok véleménye érdekelne!


Egyébként nem vagyok már tini, a lány is lassan húsz lesz. De nem is Ő érdekel annyira a dologban, hanem maga a jelenség.


23/F



2014. máj. 28. 11:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#9: Ő kezdeményezett velem ismerkedést is, bocs. De később megkedveltem.

#10: Lehet, hogy igazadvan és csak nem a megfelelő lánnyal volt dolgom. Szeretném hinni, hogy igazad van és azt is, hogy vannak még rendes lányok. Csak olyan nehéz egyet találni!

2014. máj. 28. 12:01
 12/26 anonim ***** válasza:

'egy részének'?

igen.

Egy részének igen.

Mi olyan meglepő ebben? Sokféle ember van, sokféle ízléssel.

2014. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem léteznek az általad leírt "rendes lányok", csak olyanok, akik csalódtak a bunkó fa-szokban, és inkább keresnek maguk mellé egy ilyen magadfajtát.
2014. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Viszont a helyzet az, hogy engem csak komoly kapcsolat érdekelne és nem szívesen lennék az a lépcsőfok, akiben csalódik a lány és másmilyet keres, az a fajta szeretnék lenni, akihez hozzámegy később... :\ Nehéz ügy. Leghet az idősebb nők felé kéne fordulnom...
2014. máj. 28. 12:07
 15/26 Költőnő? ***** válasza:
82%
Egy részének valóban. Főleg abban a korosztályban.
2014. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Az első barátom olyan volt mint te.

A második "rossz fiú". ( és nem,nem a rosszfiúért mentünk szét)


Az elsőt a mai napig nagyon jó embernek tartom,értékesnek.

A második..hát olyan amilyen,jól átvágott,nem bántam meg,hogy vele voltam,sokat tanultam,de mégegyszer hozzá hasonló nem kéne.

Igazából az elsőnek köszönhetem,hogy hiszek még az igazi szerelemben/hűségben.


Maradj olyan amilyen vagy,megfogod találni a lányt,aki megbecsül.

2014. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jól esett. :)
2014. máj. 28. 12:16
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Jön majd valamikor. Amikor elmúltatok 30 évesek és már te is jó leszel, mert mindenáron gyereket akarnak szülni.
2014. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18 as, :)))

Igen, sajnos ez is tipikus. Szétdugatják magukat a rosszfiukkal aztán 30 évesen sírnak, hogy nincs senki komoly (rosszfiú nem akar komoly kapcsolatot), ilyenkor jönnek a jófiúk, de azok addigra már elkelnek...

2014. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Na látod, ezért gondolom, hogy a 30-as korosztály körében kéne keresgélnem... :3 Amúgy is vonzóak a 30-as nők. (egy részük legalább is)
2014. máj. 28. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!