Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerezzek barátot?

Hogy szerezzek barátot?

Figyelt kérdés
szóval valahogy nem találok magamnak senkit. járok bulizni is meg nem mondanám hogy a hétköznapokban nem találkozok pasikkal, általában oda is jönnek bulikban táncolni meg leszólítanak stb de semmi komoly nem volt még soha, szóval nem is volt még barátom meg semmi. igy elsőre elég félénk vagyok de utána nagyon megtudok nyilni meg felszabadulok, de valahogy igy sem találnak meg a normálisak:D mit csinálok rosszul? 16/L

2014. máj. 26. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nem buliba kell párt keresni..-.-
2014. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
suliban is, elég csak egy mosoly vagy úgy nézned egy fiúra és majd lép :) gimiben a legkönnyebb, persze sokat számít a külső, hosszú távra meg a személyiséged , ezeket próbáld meg felturbózni/fejleszteni :)
2014. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csunya vagy sehogy... csunya ember nem kell senkinek...
2014. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Irj ha van kedved beszelgetni!! 18/F
2014. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hallod...ezzel ugyan így vagyok nagyon sojan megjegyzik hogy szép vagyok de nem volt még barátom most alakul valami...Szerintem buliba normális ha ismerkedsz és csak az a lényeg ne görcsölj rá arra hogy nincs senkid habem várd és jönni fog... :D bocs nem tudom máshogy leírni remélem érted ;)
2014. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Molok94 válasza:
Jééézus..... Buliban akarod megtalálni a te "szőke herceged"?? Gondolkozz. Ismerkedni nem ott kell, az kavarásra van.
2014. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha Budapesten, elég könnyű dolgod van.
2014. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!