Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen lány számít kövérnek?...

Milyen lány számít kövérnek? Hány kg. kb? Fiúk, kinél hogy van ez? És mennyi a nálatok a normális tömeg?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nézz tömegindexet szerezd meg az aközötti súlyt és edzd le magad.


Akkor lesz tökéletes alakod.


165 cm = 60-75 kg között még normális a testtömeged, ha kiedzed magad (nem szállkásra), akkor értelemszerűen nagyobb súllyal jobban nézel ki.


De ha elhanyagolod magad = összeesel => és máris csúnya lehetsz sokak szemében.


70 kg-ot mondanák én is, de ha a középértéket nézed 66-67 kg.

2014. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia én lány vagyok,de azért válaszolnék. Nem igazán számít a suly, igazából csak az hogy hogy nézel ki. Mivel az izom nehezebb mint a zsír, nehéz betájolni mi a jó suly. Lehetsz izmos úgy is hogy van egy kis felesleg. Én például vékony vagyok és elég izmos, így néha elég közel álllok sulyra azokhoz, akiknek van egy kis felesleg. Ne arra figyelj hány kg vagy. Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor úgyis találsz valakit akinek úgy tetszel ahogy vagy :)
2014. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
165 magassághoz szerintem 60-65 kg szép.
2014. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!