Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy internetes társkeresőn...

Ha egy internetes társkeresőn megtetszik egy lány, mit írjak neki az első levelemben? Milyen társkereső oldalakat ismertek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A képek alapján nagyon megtetszettél, és szeretnék veled személyesen találkozni, jobban megismerni, stb.


Én csak a Csajok és Pasik alkalmazást ismertem az iwiw-en, de annak már lassan 5 éve. Ott ismertem meg egy lányt, aki azóta már a feleségem és született is egy kisfiúnk :)


34F

2014. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt az első levélbe ne írd bele, hogy rögtön akarsz vele találkozni, mert azért csak internet...és olyan nyomolós hatást kell. Egyébként jó az, amit az első ír, csak mondjuk azt, hogy "később pedig személyesen is szeretnélek megismerni" vagy ilyesmi. :)
2014. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem kell ilyen hogy a képek alapján, meg nagyon tetszel! ha bájos, szép lány, akkor ki kell cikizni! vagy egy egyszerűbb: Te vagy az? -de csak ennyit írsz neki. a másik:

a képek látva nagyon komor személy vagy. Elképzelhető hogy a valóság mást tükröz...? a harmadik, én igy kezdtem, a lánynak a haja belelógott a szemébe, mert szétfújta a szél: csak egy apróság, a hajad belelóg a szemedbe! Tán a taft nem is annyira hatékony, vagy kifogyott? mindegy mit írsz, csak ne legyen ilyen meg szeretnélek ismerni, levelezzük, tetszel-> sablonszöveg!!! Sok sikert ;)

2014. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!