Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez, hogy a beszélget...

Miért van ez, hogy a beszélgetés csak úgy megszakad?

Figyelt kérdés

beszélgettem a napokban itt egy lánnyal elég közel lakunk egymáshoz mint kiderült és mondta h tetszik neki egy srác bla bla segítséget kért. Tanácsot adtam aztán elkezdtünk egymás felől érdeklődni majd felvetettem az ötletet h fb-on is dumálhatnánk semmi hátsószándék nem volt bennem csak beszélgetni akartam.

Mondta h persze bejelöl küldjem el a fb elérhetőségem.

2 napja volt azóta semmi nem történt írtam nekih megírhatta volna h nem jelölbe meg nem akar beszélni.

Szar érzés mikor így marad félbe valami és nem tudom h miért...



2014. máj. 23. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A nők egy jó részén nem lehet kiigazodni... Közhely, de nagyon is igaz. Én is tapasztalom nap mint nap...

Egyébként ha közel laktok, akkor előbb-utóbb úgyis összefutsz vele, nem? És személyesen majd megkérdezheted tőle, ha már neten keresztül nem hajlandó reagálni. Persze ez csak egy ötlet.

2014. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem jelölt be fb-on sem szóval azt sem tudom ki ő szóval rejtély marad.

Am szarnék bele csak nem bírom mikor így félbemarad valami mert megmondja nem vagy szimpatikus és csá akkor ennyi :D

De erre is képtelenek az emberek?

2014. máj. 23. 10:45
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Fájni fog, de őszinte leszek.. megnézett facen és úgy gondolta nem vagy egy tál eper... s nem a te pacekod a legszebb, amit látott vagy lihegve maga fölött vagy alatt akar látni
2014. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tudhatod miért nem válaszol, lehet, hogy nagyon sok dolga volt, két nap még nem a világ. Szerintem még lehet, hogy jelentkezik, légy türelmes.

Ha viszont nem erről van szó, lehet, hogy beijedt, vagy valamiért úgy vette le, hogy tetszik neked, ezért inkább nem akar még jobban belebonyolódni az ügybe. Am hány évesek vagytok?

2014. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

22 vagyok és ő is.

Tudom h nem a világ 2 nap de 2 napig dumáltunk kb úgy h ilyen 10-15 perc volt néha 1-1 üzenet között meg mondtuk egymásnak h elmentünk a géptől.

A fb-om meg olyan míg nem jelöl be semmit nem lát rólam.

2014. máj. 23. 10:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlenek ezek a nők, nem lehet velük sehova se jutni. Főleg ha az ember tisztán, őszintén beszél velük, nem a süket dumát nyomja, akkor meg pláne leírhatja magát...
2014. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos elég gyakoriak az ilyen

abnormalitások a lányok részéről.

Sokszor megesett velem, hogy beszélgetek

egy lánnyal és ha randira hívom minden

elérhetőséget megszakít ha elérem

valahogy vagy megkeresem, akkor ígéreteket

tesz, hogy most nem ér rá de keressem ekkor vagy

akkor de következő alakomra tesz róla, hogy ne

legyen következő ilyen alaklom.


Egyetértek, a legnagyobb probléma az,

hogy nem tudod mi a baja veled

főleg ha meg csak ismerkedtél.

2014. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Khmmm... Mielőtt a lányokat/nőket szidjátok, hogy milyen gonoszak, csak mert facebook profil alapján nem tetszettél neki, akkor közlöm veletek, hogy ezt ugyanúgy megcsinálják a férfiak is (velem már kétszer, pedig nem vagyok annyira ronda :D ).

Vannak ilyen felszínes emberek mindkét nemnél, örülj neki, hogy nem jöttél vele össze. Mi történt volna később? Jön egy helyesebb srác és lecserél? Könyveld el felszínes libának és zárd le.

2014. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha 22 éves, biztos tanul valahol, vagy nagyon sok dolga van, én fiatalabb vagyok, de így is kevés időm van. Sajnos velem is megesik, hogy mikor írnak nekem, vagy megígérek valamit, nincs időm válaszolni, vagy kimegy a fejemből, és van h pár nap múlva eszmélek rá, hogy elfelejtettem vmit, és akkor szedem ráncba a dolgaimat. Hidd el, ha úgy érzed szimpinek talált, keresni fog. Ha meg még napok múltán sem lép kapcsolatba veled, írj neki, és kérdezd meg, hogy miért nem akar veled dumálni, ha válaszol és elmondja miért, akkor legalább tudod mi az ok (egyébként lehet, hogy kiderül, h nem erről volt szó, és megindokolja miért nem írt), ha nem, akkor felejtsd el el a lányt. 4es voltam.:)
2014. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 23. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!