Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azért lettek...

Lehetséges, hogy azért lettek az egekben a tini lányok igényei, mert túlságosan jó életük van? Jól gondolom, hogy el kéne küldeni őket dolgozni, hogy ne vágyjanak cigányra, négerre és egyéb beteges dolgokra?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok tinilány, de mindig is megvolt mindenem nekem is, sőt, el is voltam kényeztetve kicsinek. Mégsem volt semmi beteges elvárásom soha, sem pedig négerek meg cigányok. Akkor sem, amikor tini voltam.


Másrészt meg a négerekkel mi is a probléma? Miért is baj, ha valakinek egy néger tetszik?

2014. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

attól még taszító ez az élet vitel akik arra menőznek h anyuci mellén lógnak.:)

meg apuci khm...na értitek.


négerekkel a világon semmi baj nincsen,csak azt hiszik ezek a kis pinák h a négerek olyanok mint az mtv-n a kanye west és ha meglesznek erőszakolva agyonverés után, vagy előtt ők vannak meglepve.:D

2014. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a pasiknak kéne belehúzniuk. Én pl. azért nem járok senkivel, mert nem egy fészbúkfüggő droidot szeretnék. És hogy emellé még olvasott és hűséges is legyen, na ilyennel még nem találkoztam.
2014. máj. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
32%

,,Ne vágyjanak cigányra, négerre és egyéb beteges dolgokra"


Undorító vagy

2014. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!