Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még egyáltalán olyan...

Vannak még egyáltalán olyan csajok/lányok, akik nem félnek a munkától? Persze női munkától? Akik szivesen élnének tanyán, és nem a városba lennének más csicskásai, hanem saját gazdái?

Figyelt kérdés
Én tipikus olyan vagyok, 16 éves léttemre, aki mindent magának szeret csinálni. De ilyen csaj a környéken sincs. Itt mindenkinek büdös a disznó, ha meglátja a tyúkot ordítva elszalad. Pedig kisváros, falusias jelleggel. Az, meg hogy megkopasszon egy tyúkot... Ezek esetleg a gazdag pasikat kopasztják. Aztán bemennek a DILIbe, vesznek egy csomag darálthúst, amibe kitudja mi van. Meg megveszik a teccsós óccsócsikét, nembaj, hogy németből van, meg hogy kakis. Hát óccsó. Szóval a környéken nincs ilyen, aki ezzel egyetértene velem. De nem kéne ezért tanya, a telkek is 1-2.000 m2-esek. (jelenleg 3 millió egy telek, rajta bontandó házzal, és szinte minden utcába van ilyen) Van egyáltalán olyan, aki ezt el tudja képzelni? Engem itt olyan hülyének néznek érte. PEdig én tudom mit akarok. Ők nem... Hol találnék ilyesmi beállítottságú barátnőt?
2014. máj. 20. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresd a "faluszépét" úgyis gondban van, mert mintha nem sikerülne neki férjhez mennie:DD
2014. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:D Az öntudatos paraszt mindenit neki. Letörik a műkörmük vazzeg, mégse kapálhatnak.

Amúgy elszállt bio-öko-önfenntartós csajokat javaslok neked, vannak olyanok.

2014. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ma már ilyen lányt igen nehéz találni!
2014. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl. ilyen vagyok. Nem csak mondom, hogy szeretnék ilyesmivel foglalkozni. Személyszerint engem jobban vonzz a csönd és az, hogy tudom mik a teendőim és nem függnék egy főnöktől. Régen voltak is állataink itthon, de szüleim haszontalannak tartották ebbe fektetni a pénzt. Mindennél jobban arra vágynék, hogy kicsit távolabb kerüljek ettől a rohanó világtól, máskülöben meg picit megszállottja vagyok annak, hogy pl. házitejet igyam, házi csirkének a húsát egyem, csak a kertünkben lévő zöldségeket fogyasszam. Minderre pedig úgy vágyom, hogy már fősulit is elvégeztem, s lehetőségem lenne irodában dolgozni, de az itthoni élet jobban vonzz.
2014. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nehéz. Pedig ezen kívül csak annyi a kívánságom, hogy adjon magára egy kicsit, ne legyen igénytelen, de ne is pláza qváskodjon, meg ne legyen egy riß@nc. Egyetlen egy csajjal találkoztam, aki tényleg tudott kapálni, meg nem riadt vissza az ilyenektől. De elmentem vele discoba, és amit ott leművelt... Mondjuk én még 17 éves leszek, de akkor is. Van itt olyan gyerek, hogy a környék összes 100 évnél régebbi ruhája megvan neki, mindig másba megy mindenhova, de az összes kis plázaringlót megpengetné. A barátnőjéről ne is szóljak, még nem voltak együtt, amikor a csaj elsírta magát, mert sarokba szorította egy tyúk. Veszélyes vadállat módjára sarokbaszorította... A kapát meg meg se igen tudná fogni.
2014. máj. 20. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, mi nagyon nem jönnénk ki egymással, de amúgy én ilyesmi lány vagyok.

Vidéken nőttem fel, az állatokat mindig is imádtam.

Mondjuk disznót speciel nem ganajolnék ki:) Isten tudja, miért, mert más állat alól takarítottam már, lóistállóban is például.

Tyúkkopasztás az problémás (habár gyerekként abba is besegítettem), mert vegetáriánus vagyok, gyűlölöm bántani az állatokat, nem bírnám leölni őket, sem részt venni a feldolgozásukban.

Orvostanhalgatok, a (közel)jövőben sajnos nem látok arra reményt, hogy állatokat tarthassak, meg úgy érzem, az életvitelem még hosszú ideig városhoz fog kötni, de egyszer mindenképp jó lenne venni egy nagyobb tanyát, és csomó állatot tartani:)

2014. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*esélyt
2014. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát én bizony nem undorodom az állatoktól, van is elég sok állatunk (de egyik sem levágni, hanem: ló, baromfiak közül aminek fogyasztható a tojása, stb., mert vega vagyok). Nagy részüket én takarítom, etetem, a sebeiket én kezelem, ha épp betegek, én adom nekik az előírt gyógyszert...

Ezen kívül agrár egyetemen vagyok hallgató.


De "női munkákat" (ha ez alatt tyúkkopasztást, baromfi vágást kell érteni) nem végeznék szívesen, a fejést, baromfiról gondoskodást, gyümölcsfák gondozását, stb. leszámítva. Aztán persze a nagyobb állatokkal is szívesen foglalkozom, bár az nem tipikusan női munka. Az egyetlen állat, amivel nem szeretnék foglalkozni, az a méh - mert rohadt fárasztó és sok emelgetéssel jár, meg mindenféle mérgező anyagokkal kell dolgozni. Disznót meg ugye azért nem tartanék, mert úgysem eszem meg, akkor minek...? De azért szeretem őket is.


Arra a kérdésre, hogy hol találhatnál hozzád hasonló barátnőt... Hát, bajosan tudnék felelni. Bár vannak, akiket vonz az önfenntartó életmód, közöttük keresgélhetsz - csak a nagy részük nem lesz a baromfivágásban partner, mert nagyon sokan közülük vegák.

2014. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!