Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk! Szerettek...

Lányok, fiúk! Szerettek szemezni? Szokott belőle lenni valami, vagy csak kaland? Kell hozzá önbizalom?

Figyelt kérdés
Én szeretek, mert olyan dolog két ember között, amit csak ti tudtok, és tökre izgalmas, ráadásul tele van szexualitással. :D

2014. máj. 20. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem. Szerintem bugyuta dolog. De ez csak az Én véleményem.
2014. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem szoktam szemezni.


Ha valaki sokat néz akkor ráordítok hogy "MIT NÉZŐ'? NINCS OTTHON TV?"

2014. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szeretek, feldobja a napot :) Meg szerintem az ismerkedés egyik első lépése is ez.

Nem feltétlenül kell önbizalom. Egyszer a buszmegállóban nézegettük egymást egy fiúval, de zavarba jöttem és elnéztem. Aztán odajött hozzám, hogy neki ez mennyire tetszett, és ezért jött oda hozzám :)

2014. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

bármileyn vélemény jöhet.:) amúgy sztem inkább lányok szoktak. fiúk főleg bulikban.

utolsó, ez tök jó, h odajött! :))

2014. máj. 20. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Èn nem szeretek szemezni, rühellem ha valaki bámul, de az még jobban, ha valakivel össze akad a tekintetem; legyen az egy szép lány vagy egy kan dzsipszi.

23f

2014. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!