Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan 20-23 éves srác...

Van itt olyan 20-23 éves srác aki szívesen ismerkedne egy kedves lánnyal?

Figyelt kérdés

a kreatív és/vagy humoros üzenet előnyt jelent :D

- nem vagyok pesti -


2014. máj. 18. 00:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95 kiló szőrös méz vagyok.
2014. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok pesti, de a kívánt korosztályba sem tartozom már.
2014. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok csak úgy ad hoc kreatív/humoros üzenetet kreálni.. :(
2014. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Én meg az vagyok.Peched van,mert így biztos nem fogsz belém botlani.
2014. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3: nem baj, egy próbát tehetsz, ha még nem tettél :D

#4: ne haragudj, nem szeretnék beléd botlani, a múltkor is elestem és még lila a térdem. :(

2014. máj. 18. 01:02
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok fővárosi, de nem is tartozok ebbe a célkorosztályba, viszont leírom a véleményemet. Igaza van a 3-asnak. Ezt én sem értem, hogy miért jönnek a lányok, nők már ilyenkor az elején a humorral meg a kreativitással, holott nemhogy nem ismerjük az illetőt, hanem még csak nem is látjuk. Ugyan honnan a csudából lehet azt megtudni, hogy kinek mi a humoros? Ami az egyik embernek jópofa szellemeskedés, az a másiknak lehet, hogy idétlenkedés. Még el sem kezdődött az ismerkedés, de már jönnek a lehetetlen elvárások. Ezek a dolgok ráérnek olyankor, amikor már valamennyire ismeri egymást a két fél, és már oldottabb köztük a helyzet, ahogyan halad előre az ismerkedés, na meg persze a személyes találkozásoknál, ideális esetben. Addig persze meg nagyon hosszú még az út. A humort azt nem lehet erőltetni, az majd jön magától, ha van.
2014. máj. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6: Köszönöm a véleményt. Így próbáltam elkerülni az egymás után érkező "szia hány éves vagy" jellegű kezdéseket. És eddig akárki írt, ha vicces volt, ha nem, volt amin nevettem, pedig nem is írt vicceset.

Jó hogy te már tudod hogy nekem milyen lehetetlen elvárásaim vannak.

Aki nem írt vicceset azt nem küldtem el, hogy megbukott.

2014. máj. 18. 01:14
 8/22 anonim ***** válasza:
Miből tudjuk hogy te tényleg EGY darab KEDVES és LÁNY vagy?
2014. máj. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Elég furán venné ki magát ha egynél több vagy kevesebb nemkedves fiú lennék. Nem szeretnék egynél több vagy kevesebb fiú lenni.

Próba szerencse.

2014. máj. 18. 01:27
 10/22 anonim ***** válasza:
Jó jó de sose lehet senki elég óvatos.:))
2014. máj. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!