Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vágyom lány barátokra,...

Miért vágyom lány barátokra, miért érzem magányosan magam, csak, mert a legtöbb lány rondának tart és nem akar még szóba sem állni velem emiatt?

Figyelt kérdés
De van, aki kép nélkül megismer és utána már jó fejnek tart és elvileg most így szereztem egy lány barátot, de a legtöbb lány rondának tart és nem akar még csak ismerkedni sem velem. Ezért igazából csak a fiúkkal jövök ki jól, ők legalább nem bántanak csak azért, mert nem tökéletes cuki, páwa kinézetű fejem van, hanem egy átlagos ronda gyerek vagyok.
2014. máj. 17. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

"mert nem tökéletes cuki, páwa kinézetű fejem van, hanem egy átlagos ronda gyerek vagyok."

Komolyan, ez ütött! :DDD

2014. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
o-o
2014. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor barátkozz fiúkkal. nem értem mi a baj?!
2014. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek sajnos igaza van, ha nem vagy Justin Bieber, a nők átlépnek rajtad, levegőnek néznek, átlagos & átlagalatti pasas nemkell nekik. Hogy miért? Felszínesség.


Hogy miért vágysz ezekután mégis lány-barátokra? Ezt tényleg nem tudom...

2014. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!