Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek az ellen, ha egy...

Mit tegyek az ellen, ha egy lány elhatározásból nem akar belém szerelmes lenni? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
Én szeretem őt, és ezt tudja is, de Ő nem szeret és folyton azzal erősködik - ha ez szóba jön -, hogy soha nem is fog szeretni, és ez nekem nagyon rosszul esik. Szerintem ezt nem lehet így előre tudni, de ha így elhatározza, akkor egyúttal el is folytja azt, ha esetleg elkezdeni érezni irántam valamit. Rosszul látom ? Mit tegyek ?

2014. máj. 11. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha így tepersz nem, hogy nem, hogy nem

fog szeretni, de meg is gyűlöl, amiért ilyen erőszakos vagy. Megmondta, hogy nem akar semmit, Te meg nem tartod ezt tiszteletben.

2014. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Félre érted. Én abszolút tiszteletben tartom és elfogadtam, csak az nem esik jól, hogy ezzel, hogy kijelenti, hogy soha nem fog szeretni, csírájában elfolyt minden lehetséges érzést irántam...(remélem érthető vagyok)

Egyébként jóba is vagyunk, mindig nyíltan tudunk erről beszélni.

2014. máj. 11. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel legfeljebb nyomatékosítja, nem szeretné, hogy hiú ábrándokat kergess, és inkább lépj tovább.
2014. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!