Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erről ti mit gondoltok, ennek...

Erről ti mit gondoltok, ennek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki tetszik ezt ő is tudja (nem én mondtam el neki senkit sem kértem meg rá kiderült).és az egyik haverja is tetszik csak egy kicsit és tetszem neki pedig eddig azt sem tudta ki vagyok míg meg nem tudta hogy a haverja tetszik és elkezdett érdeklődni irántam.A fiú azt mondta hogy nem tetszem neki(nem beszéltem vele) és mennyi lehet annak az esélye hogy pl eddig azt sem tudta hogy "létezem" és elkezd érdeklődni irántam?ma állok meglát és nagyon gyorsan elkapta a fejét elnézett a másik irányba ahol nem volt semmi de egy jó ideig oda nézett még be nem ért az osztályterembe pont velem szembe nézte a nagy semmit. ezt jónak vagy rossznak vegyem?
2014. máj. 16. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kinek tettszik kicsoda huuu 2x elolvastam de nem értem .

deee! ha jól értem akkor aki most észrevett az a haverja miatt figyel téged .Szerintem mondja majd neki hogy látott

2014. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó nagy hülyeséget írtamXD de aki tudja az nagyon tetszik a haverja meg csak egy picit
2014. máj. 16. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaaa aki nagyon tettszik az tudja amelyik kicsit az meg nem tudja és aki nagyon tettszik annak te nem tettszel.
2014. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!