Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MIÉRT ILYEN EZ A LÁNY?

MIÉRT ILYEN EZ A LÁNY?

Figyelt kérdés
elmondom röviden ez a lány szeret szeretem én is de ezelőtt járt egy másik gyerekkel aki nagyon csúnyán átverte és ez miatt nem bízik meg bennem és azt hiszi hogy csalódna bennem de én tényleg nagyon szeretem tudom hogy ez még nem olyan nagyon nagy gáz mivel még csak 15 vagyok de most elég rosszul érzem magam e miatt mindketten elkezdtünk sírni ö kiszalatt azzal a mondattal hogy nem működne én meg maradtam és a barátaim próbáltak és a tanárok vigasztalni csak annyi a kérdésem hogy mit tegyek próbálkozzak még vagy csak hagyjam?

2014. máj. 16. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez az egész egy mondat? :O

Központozás nuku, helyesírás rulez.

Segítőkész vagyok, de csak azért se segítek, le se szarod a válaszolókat.

2014. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MERT NEM ISMERED A CAPS LOCK KIKAPCSOLÁSI KÓDJÁT!
2014. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Értem.



Ja várj, mégsem.

2014. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj egyből "járni". Fiatalok vagytok, ismerkedjetek, majd egyszer lenyugszik, újra megbízik a másikban, akkor léphettek, és összejöttök. Ha az egészhez 1év kell, akkor annyi. Ne erőltesd, ne siettesd, adj neki időt.
2014. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igaza van a 4-ik válaszolónak. Inkább próbáld elnyerni a bizalmát, de a bókokkal se ess túlzásba, mert lehet, hogy azt gondolja, hogy csak meg akarod kaparintani. Amikor úgy érzed, hogy kellőképen megbízik benned, csak akkor lépj tovább.
2014. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a tanárok vigaztaltak? FAIL. XD
2014. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!