Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek? Nagy...

Mi a véleményetek? Nagy hátrány ez nekem ismerkedésben?

Figyelt kérdés
3 évig dolgoztam egy cégnél,de a cég pénzügyi krízis miatt kénytelen volt elengedni pár munkást,bele értve engemet is.Nem dolgozom kb fél éve és félek emiatt ismerkedni csajokkal vagyis félek hogy ha megtudják nem dolgozom szóba sem fognak velem állni.Hisz keresek munkát,igyekszem találni valamit.Tartok attól hogy mivel nem dolgozom sok lány csak lefog nézni emiatt és ezért sem merek nagyon ismerkedni.A szülők megmondják a lányuknak hogy olyan fiút fogjál aki dolgozik nem egy olyat akinek nincs munkája.
2014. máj. 16. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, a férfi a családfő, aki megkeresi a pénzt, a nő vezeti a háztartást.
2014. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én speciel nem üzletnek tekintem a párkapcsolatot, tehát hidegen hagyna, hogy van-e munkája a férfinek, ha komolyan tetszik nekem...úgy értem, azt azért le lehet szűrni, hogy valaki egy lusta dög, és azért nincs munkája, vagy azért, amit te is írtál. Ha tényleg komolyan foglalkozol a dologgal és kitartóan keresel munkát, akkor nem lesz gond. Egyébként meg az illető hölggyel is megeshet, hogy valamikor elveszíti a munkáját! Aki ezért elítél téged az egy dög..egészen egyszerűen. :D Amúgy lehet, hogy olyanoknál is próbálkozni fogsz, akik még életükben nem dolgoztak...nekik aztán végképp nincs joguk ítélkezni. Ha meg olyan nőkkel ismerkedsz majd, akik már dolgoztak/dolgoznak, akkor viszont ők tisztában lesznek ezzel a dologgal..szerintem. Sajnos bármikor kirúghatják az embert, függetlenül attól, milyen jól végzi a munkáját. :S Na szóval, nyilván vannak, akiket zavarna, hogy munkanélküli vagy, de ha nem arról van szó, hogy állandóan panaszkodsz vagy mentegetőzöl, amiért nincs munkád (ami érthető lenne, de valljuk be, szörnyen idegölő), akkor kétlem, hogy hátrányt jelentene..főleg úgy, ha tényleg folyamatosan állást keresel. Előbb-utóbb biztos, hogy találsz munkát, bár tudom, ez most rohadtul nem vigasztal téged. :D A lényeg az, hogy én személy szerint nem azzal törődnék ismerkedéskor, hogy van-e munkája az illetőnek, hanem azzal, hogy minél jobban megismerhessem, amiből aztán úgyis kiderül, milyen a munkához való viszonya, mert hát egy lusta pasival persze, hogy nem kezdenék kapcsolatot... :)Remélem, valamennyit segítettem, ha nem, akkor bocsánat, hogy raboltam az idődet. :D
2014. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen válaszod.Egyetértek a válaszoddal és nem bántottál meg semmi baj.Ez a helyes hozzá állás.
2014. máj. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!