Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Haladtam? Vagy csak rontottam...

Haladtam? Vagy csak rontottam a helyzetemen? :/

Figyelt kérdés

16/L vagyok és nagyon tetszik egy fiu, a suliban a fiurol csak annyit h sose volt senkije és akar barátnőt! (18/F)

A közös haverunk fb-n meg irta neki,hogy mit érzek iránta....és olyat irt,hogy az a fullcapos focis csaj aki imádja a capoeirat beléd van esve.....erre a válasz...kapd be nem érdekel!

A legjobb barátnőm szerint azért ezt irta mert neki is tetszek és azt hiszi h a haverja csak szivatja...

ez a barátnőm együtt van vele tesi fakton és ma beültem a faktra és egyszer se néztem rá a srácra....a barátnőm pedig úgy ült, hogy pont rálátott és azt mondta,hogy engem nézett...

Az a vicc,hogy egy profi harcművész tartott előadást....és a végén én raktam fel neki kérdéseket a capoeiraval kapcs!

(jah a srác él hal a capoeiraért!)

Aztán pedig mikor a metrónál elment mellettünk akkor meredten bámult....


(nem tart senki rondának....úgyhogy nem ez lehet a baj) és őt mindenki ocsmánynak tartja persze csak én nem! :D


Fiúk! Ha ilyenek vagytok az mit jelent?


2014. máj. 15. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
?
2014. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj oda és kezdeményezz ez ennyire egyszerű, nem kell nyuszinak lenni.
2014. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia saját és látott tapasztalatokból mondom hogy ez szerintem mit jelent. Mivel írtad hogy őt mindenki ocsmánynak tartja, ezért valószínűleg nem meri elhinni hogy ez esélyes hogy tényleg tetszen valakinek, pedig ahogy leírtad, ez a helyzet. A spanja üzenetére ezek alapján teljesen egyértelmű SŐT várható volt. Ha tetszik neki ebben az esetben neked kell kezdeményezni/beszélni vele, mert ő tuti nem fog odamenni hozzád/bátorsága sincs, talán önértékelési problémával is küszköd, nem tudom nem ismerem. Írj rá FB-n vagy beszélj vele suliban nem tudom... de ha ebből szeretnél kihozni valamit akkor neked kell kezdeményezni! :) Sok sikert!
2014. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a bajom h nem birnám elviselni ha visszautasitana :// de...tetszhetek neki?
2014. máj. 15. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal rosszabbakat is el kell majd viselned a későbbiekben, mint egy vacak visszautasítás - vagy te ilyen kis nebáncsvirág vagy?

Kezdeményezz, ha ennyire fontos neked a dolog, vagy ha nem teszed, akkor ne itt rinyálj!

2014. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyjábol...mindenki tart tőlem...mert kemény vagyok....bokszolok beszolok mindenkinek aki ba*tat

És....mit mondjak neki??

2014. máj. 15. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen magatartással nem értem, hogyan akarsz vonzó lenni egy férfi szemében.
2014. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megismernél engem,mindketten boldogok lennénk.
2014. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!