Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol rontottam el az egészet?...

Hol rontottam el az egészet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú, aki ráadásul évfolyamtársam is. Kimondottan az, aki gondolom több mindenkinek tetszik, mert egyáltalán nem csúnya. Tudja, hogy tetszik nekem, de nem mond rá semmit. Viszont én nem vagyok az a 'húdeszép' lány.
2014. febr. 22. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyira tipikus élethelyzet. Jóképű srác, átlagos csaj, mégis azonnal boruljon a fiú a lány lábai elé...


Fordítva bezzeg körbe lennénk röhögve, hogy mi a f***t akarunk.

2014. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ebben az esetben csak magadat kínoznád szerintem ha rá várnál. Legyél vidám és nyotott mások felé is!
2014. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem várok rá, de azért jólesne mondjuk egy válasz, de nem. Három napja várok, hátha mond valamit, de semmi. Azért nem azt várom, hogy boruljon a lábaim elé, de szerinted milyen érzés? Nem jó.
2014. febr. 22. 20:55
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Köszi a tanácsot, nyitott vagyok! De az a baj, hogy olyan vagyok, hogy nehezen viselem az elutasítást. Egy barátom volt, aki csak azért volt velem, hogy nőjjön a bizalmam.
2014. febr. 22. 20:58
 5/8 Laylah ***** válasza:
Ne várj rá, próbáld elfelejteni. Ugyanígy jártam én is december elején. Előtte szeptember végétől titkoltam, hogy bejött, aztán meg éreztem is már iránta, decemberre annyira kiakadtam, hogy már nem is lepleztem az egészet, hagytam, akartam, hogy rájöjjön. Rájött, barátnőmnek elmondta, hogy észrevettem, és beszélni fog velem erről, de nálam sem történt meg. Kb. egy hetet vártam, pont kapóra jött a téli szünet meg a vizsgaidőszak kezdete, nem láttam hetekig, nem is beszéltünk, ráadásul mellé még kavartam is egy másik sráccal (úgy volt, hogy összejövünk, de rájöttem, hogy évek óta nője van, amit elfelejtett közölni), így sikerült 1-2 hét alatt túl lennem rajta. Javaslom neked is, ha jót akarsz magadnak, mielőbb tedd túl magad rajta! Ha nem válaszol azonnal vagy egy héten belül, akkor tovább hiába vársz.
2014. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én is így voltam vele, nem is egyszer aztán.. hagytam persze a szerelem megmaradt, de nem akarom magamat azzal kínozni, hogy egyfolytában rá gondolok..
2014. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, próbáltam elfelejteni, de nehéz. Hátha jobb lesz majd. De viszont megnehezíti az, hogy három közös óránk van egy héten.
2014. febr. 24. 19:00
 8/8 Laylah ***** válasza:
Kérdező, nekem a sráccal 8 közös órám volt egy héten (a 120 perces fajtából), ráadásul együtt is ültünk.
2014. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!