Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz, ha tudomásom...

Szerintetek gáz, ha tudomásom szerint eddig csak egy lánynak tetszettem, mert a többi lány mindig rondának nevez folyton? Hazudjam azt, hogy már több lánynak is bejöttem ezentúl inkább?

Figyelt kérdés
Tényleg durva, de minden lány rondának nevez, úgyhogy már kedvem sincs ismerkedni, félek is a lányoktól, mert nem csak úgy elutasítottak, sokszor durván a lelkembe is gázoltak, pedig csak annyi a bűnöm, hogy nem vagyok ilyen szépséges páwa, kkslányos fejű, tökéeltes szépségű fiúcska, hanem erőteljes orrom miatt, inkább fiús, ronda kinézetem van, semmi vonzó nincs bennem, de ennek ellenére egyszer egy lány odahívott magukhoz, mert bejöttem a baártnőjének első látás után. De sajnos azóta sem történt semmi jó velem a lányok terén, sőt...
2014. máj. 14. 21:12
 1/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
Mindenki jó valamire, ha más nem elrettentő példának.
2014. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Amúgy nem is olyan nagy móka, ha van barátnőd vagy sincs. Vannak előnyei és hátrányai és sokszor nem éri meg ezekért szenvedni. Persze elhiszem, hogy szar érzés. Mondhatnám azt is, hogy sportolj vagy öltözködj úgy, próbálj meg a dumáddal hódolni, de ezekre már bizonyára te is gondoltál vagy meg is vannak. A lényeg, hogy ne csüggedj! Tanulj, menj el egyetemre, keress egy rakat pénzt és utazd be a világot! Szerintem az sokkal jobb:)
2014. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előző kommentelőt osztom én is. Menj sportolni, járj klubbokba(harcművészet, kardvívás, tenisz, kosár, kézilabda stb stb) Rengeteg lehetőség van az életben kapcsolatszerzésre. Ne hagyd ki! :D Csak add át magad valamiféle hobbinak, aztán a többi jönni fog magától :D
2014. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Am tini korban a lányok elléggé taplók tudnak lenni, ne vedd a szívedre.

Én is, és te is tudod, hogy van valaki, aki csak a te számodra lett teremtve, s úgy fog szeretni, ahogy vagy. Bár te tisztában vagy a hibáiddal, ő velük együtt el fog fogadni téged.

Nem kell már most aggódnod, lesz még szép és lesz még nyár!!

:)


L

2014. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, tesó! Hasonló cipőben jártam! Van valaki neked is! :) Egyébként én sem vagyok egy nagy szépség (marha nagy orrom van és ló fejem, tényleg nagyon durva), de találtam egy stílust ami passzol hozzám, megtanultam lazán viselkedni, jól dumálni, és még ha a lányok nem is mondják ki, hogy tetszem nekik, észrevettem, hogy sokkal normálisabbak velem és vannak akik direkt keresik a társaságom. :D Igaz, jó pár évbe telt, de megérte. :) A legjobb mondás, amit eddig hallottam, az az, hogy "barátkozz meg magaddal, mert az egész életed ebben a testben kell leélned". Fel a fejjel tesó! ;)


20/F

2014. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!