Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha két osztálytárs azzal...

Ha két osztálytárs azzal hülyéskedik, hogy járnak, szerintetek mennyi annak a valószínűsége, hogy az egyikőjük kezdi komolyan gondolni?

Figyelt kérdés
Rólam és egy osztálytársamról van szó (bár már elballagtunk). Előtte való években néha dumáltunk, idén lettünk padtársak, és jöttek egy-ketten egyből azzal, hogy biztos szerelmesek vagyunk, azért ülünk egymás mellett. Aztán mi meg ezzel elkezdtünk poénkodni, hogy igen, járunk, meg majd feleségül vesz, meg akkor kinél töltjük ma a délutánt, stb... persze sose jártunk egymásnál. Szerintetek néha komolyan gondolhatta, tetszhettem neki? Vagy tényleg csak poén volt?
2014. máj. 11. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy komolyan gondolta,lehet,hogy nem. Ezt mi nem tudjuk eldönteni.
2014. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jófejnek tart az tuti, mert ilyet poénból én nem mondanék akárkinek, de most ebből még nem lehet tudni hogy bejössz-e neki vagy csak barátként tekint rád.... a sokadik poén után talán már tényleg belegondol az ember hogy ha tényleg átmennétek egymáshoz, de ha nem lépett akkor csak poén volt.
2014. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lépett...én meg nem merek. Azt hiszem nyilvánvalóvá vált, hogy én vagyok az 100%-san, aki többnek gondolja ezt az egészet. :D Volt amikor kérdezgette, hogy most van-e udvarlóm, meg mondta, hogy ő most nekem udvarol (bár lehet ezzel is poénkodott). Meg amikor együtt szülinapoztunk (osztálytársunk szülinapja volt, mindketten ott voltunk), én kicsit berúgtam, felajánlottam neki legalább 4x, hogy aludjon nálunk, mert akkor ihat (kocsival volt),de nemet mondott, és még haza is vitt. De kb a ballagás óta megszakadt a kapcsolatunk... :(
2014. máj. 11. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
nem volt olyan régen az a ballagás.... :D :D
2014. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete volt
2014. máj. 11. 21:11
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
Ugraszd ki a nyulat a bokorból. Keress alkalmat a találkozásra, ahol folytathatjátok a játékot. Ha még így sem tudod eldönteni, mi van, egy megfelelő pillanatban ha megcsókolod, kiderül hogy mit érez :)
2014. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!