Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudjam meg, hogy...

Honnan tudjam meg, hogy tetszem-e neki úgy, hogy ő abból nem jön rá, hogy nekem ő tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, aki nagyon tetszik, olyan idős mint én, csak egy osztállyal feljebb jár, és meg szeretném tudni mit gondol rólam, de félek, ha rákérdezek abból rájön. Pár barátnőm már felajánlotta, hogy megkérdezi őt, hogy mit gondol rólam, de nem akartam őket bevonni, mert féltem, hogy így is megtudja. Eléggé félénk és szégyenlős vagyok, még sosem jártam senkivel, de érzem, hogy őt tudnám szeretni. Egyszer vele mentem haza, akkor megölelt, meg a suliba is csomószor rám kacsintott, viszont azóta csak köszönünk egymásnak, és úgy érzem, hogy feleslegesen telik az idő, ráadásul mindjárt vége a sulinak, ő elballag és akkor soha többé nem látom. Az idő szorít, én meg nem tudom mit csináljak. 14/L

2014. máj. 11. 16:44
 1/1 anonim válasza:
ezek alapján tuti van esélyed nála, nyugodtan nyomulj rá, legyél rámenős, te is tegyél lépéseket, kérdezd meg nyugodtan
2014. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!