Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki, mit tegyek?

Tetszem neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nős vagyok, nemrég felfigyeltem valakire - akiről sose gondoltam volna, hogy egyszer is úgy tudok rá nézni, mint nőre. Nem volt szeretőm sosem, viszont napi rendszerességgel írunk (nem pikáns dolgokról, viszont állandóan szemtelenkedik)

2014. ápr. 27. 15:53
 1/9 anonim válasza:
mondd meg neki h van feleséged és szereted ha ez az igazság, ha nem ak a feleséged megérdemli h elmond neki, h más is bejön...
2014. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
= O Ne csinálj hülyeséget...
2014. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem bírsz magaddal és elég erős a kapcsolat a feleségeddel, tárgyald meg vele, hogy megkívántál valakit és szeretnéd felpróbálni egyszer.

Ez elvenné az élét a dolognak, meg is dughatod és bűntudatod sem lesz. win-win-win

2014. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezdjél ki vele minél előbb! Az asszony előbb - utóbb úgyis elvadít maga mellől, akkor fogod ám igazán bánni, ha most kihagyod a csajt! Főleg, hogy addigra már a szerszámod max pisilésre lesz jó, Ő meg majd csak röhög rajtad. Nem kell mindent elmondani a feleségednek. Azt hiszed, hogy hasonló helyzetben Ő kihagyná??? Oszlasd fel a rózsaszín ködöt, lássál reálisan, és indulj!

36F

2014. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

h amár feleséged van, akkor megéltél pár dolgot, döntsd el, hosszútávon melyikkel tudnál tervezni, megéri e feldobni a mostanit egy bizonytalan jövőjű dologért, ami lehet h csak 2 hónapig bírná, ki tudja...

de bárhogy döntesz, a feleséged megérdemel annyi emberséget, hogy nem a háta mögött teszel dolgokat, ha férfi vagy, akkor elé állsz, vállalod ami tenni fogsz, ennek minden vonzatával együtt


fordítva: ha a feleséged tenné veled, amit te készülsz tenni most, azt te sem tolerálnád, szóval legyél korrekt vele, ha meg akarod ...-ni amásik nőt, akkor előtte szakíts a mostani kapcsolatoddal

2014. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Ugyan már!

Napi rendszerességgel írnak egymásnak, és sosem volt szeretője.

Ezt a sorstársunkat is elhanyagolja az asszony! Egy olyan férfi, aki nincs elhanyagolva, és érzi, hogy szereti a felesége, nem írogat senkinek, és eszébe sem jut ilyet kérdezni, főleg nem itt. A megbecsült férjek nem gondolkoznak ilyesmin csak azok, akik érzik, hogy utálja őket az asszony. Nem kell félteni a feleségeket, szerintem a legtöbb esetben ők kergetik más nőkhöz a férjeiket!!!

2014. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nőként írtam le a véleményem, nyilván nektek pasiknak ez máshogy jön le, erről nem tehetek


23N

2014. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 6-osnak nincs igaza. Ha nem hanyagol az asszony, akkor is félre-félre kacsint az ember. Amúgy lehet, hogy érdemes megfektetni a másikat, mert fel tudja dobni a házasságot is, de semmiképp sem munkahelyi nővel!
2014. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg félre - félre kacsintunk, de nem tesszük meg (nyilván itt is vannak kivételek). Teljesen üres zacsival, és a melótól lankadt eszközzel nem lehet dolgozni!

Egyébként mi történt a melóhelyeden, hogy már ellenzed?

2014. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!