Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet tenni, ha egy pasi...

Mit lehet tenni, ha egy pasi kissé 'töketlen'?

Figyelt kérdés
Ha kezdeményezni is próbált, abból se lett semmi. Talán az az én hibám is volt. Esetleg fél tőlem, vagyis a reakciómtól, vagy nem tudom.

2014. máj. 11. 15:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Egy próbát megér. :)


Nem is úgy gondoltam a kezdeményezést, hogy esetleg én csókolom meg őt, hanem, ha pl. összefutunk, megkérdezem hogy van, mi újság vele?


Eddig ő ezt csinálta, de mostanában keveset beszélünk, elfoglalt sajna, de lehet más is van a háttérben, nem tudom. Köszön, ha futólag talizunk és kész. Érzem, hogy valami nincs rendben. Bár remélem nincs igazam...


Említsem meg, ha talizunk és beszélgetek vele, hogy mikor legutóbb láttam rossz kedvűnek tűnt? És hogy nincs-e valami gondja?

2014. máj. 11. 16:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod, ha úgy gondolod, igen. Ahogy a helyzet hozza. :)
2014. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Dicsérgettem én és az egóját is fényeztem. :)


Lehetőség nincs rá mostanában, az a baj.


Nem ír, én se neki...

2014. máj. 11. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!