Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint nem tetszem neki?

Ezek szerint nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki tetszik.Kedves,szoktam vele beszélgetni.Már többször volt olyan,amivel arra utalt,hogy tetszem neki.Vagy hát úgy gondoltam.Pl.elment mögöttem,kedvesen köszönt,közben megérintette a hátamat.Járok kondiba,múltkor megtapogatta a kezemet.Meg becézgettük egymást.Eddig meg voltam róla győződve,hogy belém volt zúgva.De amikor volt a Valentin nap,az iskolában lehetett sziveket küldeni egymásnak.Valahogy szóba került,én mondtam,hogy küldtem neki,megkérdeztem őt is,de azt mondta,hgy ő nekem nem küldött.Most,ha valaki tetszik,szerintem az alap,hogy ilyenkor küldesz neki szívet.Szerintetek?16/F

2014. máj. 10. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátkozik veled te sügér,nem járni akar veled
2014. máj. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az a Valentin nap? Február 14-re gondolsz, Bálint neve napjára? Én olyankor a haverokat köszöntöm fel. Én akkor küldök szívet a lányoknak, amikor szeretem őket. Nem kell ehhez "Valentinnap" vagy mi a tököm...

"Járok kondiba" --> Ha erre akarsz alapozni, először is jó lenne, ha végre leszállnál stabilan a Földre...

2014. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De az iskolában lehetett egymásnak küldeni sziveket meg üzenetet írni rájuk névtelenül.Én alig vártam,hogy írhassak neki.A kondit azt nem nagyképűségből mondtam,csak múltkor odajött hozzám,hogy megnézze,meg megtapogassa a felkaromat.

Olyanokat is mondott,hogy jóképű vagyok..Akkor miért?Inkább ne is csinálna akkor semmit,én már teljesen beleéltem magam,hogy szeret...

2014. máj. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!