Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok a...

Lányok, mit gondoltok a srácról amikor elutasítjátok?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen tudok lányokkal ismerkedni, mert mindig félek az elutasítástól. Az, hogy nem bírom ha nemet mondanak a büszkeségemből fakadhat? Volt 1,5 éve egy lány aki visszautasított, azóta nem merek próbálkozni, mert azt gondolom, hogy hátam mögött egy lúzer, gyökérnek tartanak így a lányok, és inkább azt várom, hogy ők kezdeményezzenek. És az az érdekes, hogy magas és helyesnek mondanak (ezt én is így gondolom magamról :D), csak egy kicsit unalmasabb, "koravénebb" vagyok az átlagnál.


Mit változtassak?



2014. máj. 10. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene tudatosítanod magadban, hogy ha egy lány elutasít, annak ezer oka lehet, nem feltétlenül RÓLAD szól. Lehet, hogy szimplán nem vagy az esete, de nem azért, mert te ne lennél elég jó, hanem mert neki más az ízlése. (Nekem pl. egyáltalán nem jönnek be a szőke pasik, azok sem, akiket mások kimondottan vonzónak találnak.) Nyilván te is olyan partnert szeretnél, akinek a lehető legjobban bejössz, tehát akinek nem vagy az esete, az neked sem pálya, örülhetsz, ha nyíltan jelzi. Aztán az is lehet, hogy még az esete is vagy, csak éppen halálosan szerelmes valaki másba. Ezt pedig nyilván nem fogja elmondani, lehet, hogy még önmagának sem vallaná be. Én mostanában ezért utasítok el mindenkit, aki hozzám közeledik, mert EGYVALAKI érdekel, ezért nem tudok más felé nyitni.

Azt tudatosítsd magadban, hogy az elutasítás nem a személyednek szól, csak éppen akkor valamiért nincs meg az a szerencsés csillagállás, ami miatt ti egy párt alkothatnátok. És ha így állsz hozzá, akkor kevésbé leszel görcsös, jobban mersz próbálkozni. És a próbálkozások során nyersz sikerélményeket, amik felül tudják írni a kudarcot. Azt ne várd, hogy a lányok kezdeményezzenek, mert akinél nekünk kell kezdeményezni, azt nem tartjuk férfinak... és az egy kapcsolatra is rányomja a bélyegét!

2014. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy ezeket leírtad, +1
2014. máj. 10. 17:28
 3/3 Amélia:) ***** válasza:
Bűntudatom van, amiért megbántom, és remélem, hogy hamar talál valaki mást.
2014. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!