Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszelgetne velem olyan lany...

Kiskivancsi79 kérdése:

Beszelgetne velem olyan lany akinek inkabb a lanyosabb fiuk tetszenek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 11:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nincs vele baj normális ez is! én 18 vagyok szintén lányos fiú (jelenleg belopóztem ismerősöm gyakorijába) a lényeg van olyan lány aki akar járni ienekkel nekem van már barátnőm kb 2 hete volt évfordulónk és melletem nagyon boldog.

Nekem is olyan hogy tetszenek a lányos ruhák de nem veszek fel... minek bár igaz nagyon ritkán előtör egy kényszer hogy akarnám ha annyira szépet látok és cipőben is van olyan amit irigyelek hogy nem lehet mint a magasszárú telitalpu cipő.. a lényeg nekem is teljesen lányos alkatom van arcra is fogjuk rá csak mivel van borosta most nem ha leszedném már olyan lenne... :/ régenb hosszú hajam volt és volt olyan hogy befontam de muszáj voltam leszedni mert kicsit szivatak nagyon sajnálom hogy oda lett a hosszú haj de az mind1.. a lényeg igaz nem vagyok lány de tudsz velem is beszélgetni..!

2014. jún. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!