Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony csajok, ti a magas...

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Alacsony csajok, ti a magas vagy az alacsony pasikhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés
Sajnos én elég alacsony vagyok, 154 cm, de nekem személy szerint inkább a magas pasik jönnének be, kár hogy többnyire hanyagolnak. Veletek mi a helyzet?

2014. máj. 8. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
162 cm magas vagyok, és a 170 cm-t tartom az ideálisnak. A magasabb nem jó, mert kisgyereknek érzem magam mellette. Az alacsonyabb sem gond, de nálam azért legyen magasabb. Persze az igazi szerelemnél ez mindegy.
2014. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az apróbb termetű lányok.

Nem nyomok le sablon dumát, hogy miért, de egy nő ne legyen 180 meg egy mázsa...

Inkább alacsony, vékony, pici, és nőies...

A Yetik, már kihaltak asszem... már ha valaha voltak.

2014. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

kérdezhetek vmit? nem vagy olyan vékony? :d

F20

2014. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Imádom az alacsony nőket! Teljesen kész vagyok tőlük. :)

160 a max!

2014. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 164cm es sráckent bajba vagyok. A tőlem kisebb csajok szinte kivétel nélkül a 180 körüli férfiakat keresik.. Eddig 6 csajombol 2 félfejjel magasabb volt 1 megkb akkora mint én. Nem kellemes. F23
2014. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Sok alacsonyabb lány a nála jóval magasabb srácokat szúrjak ki. (Biztonságérzet, elérhetetlenség megpróbálása...)

Én a barátnőmre úgy találtam rá, hogy először elnéztem a feje fölött. :D Majd vissza s egyel lejjebb. Nah ez volt az első randink. Felfogás kérdése végül is, annyira megtetszettünk egymásnak, hogy azóta együtt vagyunk. Ő 155 én 189 cm vagyok. Néha ajánlom neki, hogy vegyen fel magassarkút nyugodtan mellettem. Pusziért ágaskodik és pedig szokás szerűen lehajolok neki. Abban tényleg van valami, hogy az alacsony lányokat nagyon- nagyon lehet szeretni. Még mielőtt egy csaj beszólna...tőlem eddig mindegyik alacsony :D Eddig még csak 1 velem egymagasságú lánnyt láttam velem szemben sétálni. Sosem felejtem el. Utána gondolkodtam, hogy egy fényképet kellett volna készítenünk egymásról, mert eddig nekem eddig mindenkihez le kell görnyednem -.-. :))))

2014. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
magas
2014. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!