Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem találok egy lányt sem, akinek a személyisége megfogna vagy más fiú is hasonlóképp érez a mai fiatal lányok felé?

Figyelt kérdés
Valahogy egyik sem az igazi, a testük meg a fejük egész jó, de igazából már annyira nem találom azt a lányt, akit bírnék, hogy nem is vonzó lányoknál is próbálkozom, hát ha ők jobb fejek, de eddig bennük is csak csalódtam. Valahogy egyik sem az igazi, olyan taszító a személyiségük, de nem tudom, hogy csak én vagyok ilyen válogatós vagy tényleg ilyen siralmas a helyzet manapság?
2014. máj. 7. 23:38
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nagyok az elvárásaid?

Nemlehet?

Van kekszem kérsz

2014. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noydra ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem siralmas. De nem lehetetlen normálisat találni. Csak majdnem lehetetlen...:D

Ne add fel soha :)

2014. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ember!!! Nemmindenki ilyen!! En vagyok erre a tokeletes pelda! 16/L vagyok le*arom a divatod odaig vagyok a fociert es mindenki szepnek tart jo ez igy nem igaz en ocsmanynak de nemlenyeg! Jah es a legfontosabb h meg szuz is vagyok ugyh vannak meg kivetelek!! :D
2014. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele valamiért. Szélsőségek között ingadozom. Vagy partilánykák, akiknél még egy zacskó mustármag is értelmesebb; vagy önbizalomhiányos piócák, akik teljesen kiszolgáltatják magukat nekem és nincs önálló akaratuk.


Nekem konkrétan az kell, hogy hasonló dolgokat szeressen, mint én; introvertáltabb legyen, de ne zárkózzon el teljesen mindentől és legyen önálló akarata; akarjon tőlem külön is csinálni dolgokat, de velem is. Ne legyen számító, szoruljon némi értelem a fejébe; legyen gyerekes, de ha kell, akkor komolyságra is képes legyen... és ami a mindennél fontosabb, legyen hűséges.


és akkor ezek mellé még a vállalható külső is elvárás nálam. Nem akarok topmodellt, csak olyan lányt, akire szívesen nézek rá.


Na ilyen nem létezik sajnos. :(

2014. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
NEm értem, hog yjön ide #3 gondolata
2014. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van kivétel csak ne add fel:)
2014. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én már találtam olyat, akinek nagyon megfogott a személyisége. Többet is. Sőt, ők is imádtak. De amikor meglátnak... valahogy elmegy a kedvük :D


Hát ez a tömény valóság. Nem iszom, de asszem hígítanom kell valami szesszel lassan, ha nagyon így megy tovább.

2014. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mustmármag? dancsó peti?

bocs, már foglalt vagyok

2014. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8:

De azért megsimogathatlak? A Peti megengedte!

2014. máj. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
max a hajamat húzhatod meg! de azt is csak kókuszreszelékért cserébe!
2014. máj. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!