Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Ti hogyan reagálnátok...

Vmickey kérdése:

Lányok, Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

A városban szoktam látni egy lányt, aki nagyon szimpatikus nekem, és megszeretném ismerni.


Lányok, Ti hogyan reagálnátok mondjuk egy ilyesmi leszólító szövegre:

Nem szoktam ilyet gyakran csinálni, de messziről megláttalak,és nagyon elbűvölőnek találtalak.

Úgy éreztem tennem kell valamit annak érdekében,

hogy kontaktusba kerüljek Veled, különben talán sosem tudom meg egy ilyen csinos lány nevét...


2014. máj. 7. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nőm sose legyen, mint a 2-es! :D Ostoba némber!:D
2014. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ez sablonszöveg! találj ki vmi egyedit, vicceset! 26/f
2014. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hello szia!

Segíts nekem! Nem rég beszéltem egy lánnyal, aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom, jó ötlet-e elhívni hamar randira. Mit gondolsz, ha mutatnék egy fotót, megtudnád mondani, milyen lehet alapján személyisére?


Csaj válasza: nem bánom, mutasd.


Ekkor te meg előkapsz egy igazolványtartót (azt hiszi benne a képe van a csajnak), amiben egy kis tükörke van és odaadod neki, hogy nézze meg! :D:D:D:D

2014. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-s: ez nagyon tetszik! kipróbálom ;) F.
2014. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!