Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy egy pasi csak...

Van olyan, hogy egy pasi csak azért lesz jóba egy csajjal, mert a csaj barátnője tetszik neki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.
2014. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt hívják, máson való felkapaszkodásnak. Egy senkiházi odajön a munkahelyre, mindenkit végignyal, fél év után műszakvezető lesz. Érzed a kettő közötti összefüggést?

21F

2014. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sajnos van! Némely pasik kissé félénkek, és mint a magyar tanárok szeretik távolabbról megközelíteni a dolgokat...velem is előfordult, hogy csak azért kezdett velem ismerkedni, mert nem merte a barátnőmet megszólítani, aki tetszett neki. Szerintem ez kicsit kihasználásnak számít, mert hátsó szándék vezérli. Nem feltétlenül akar téged bántani, vagy ilyesmi, csak egyszerűen nem mer olyan lánnyal beszélgetést kezdeményezni, akivel más szándékai is vannak mint barátság, így jön az ötlet, hogy ,majd a barátnője bemutat neki"
2014. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismertem olyat, aki hónapokig járt is (!) egy lánnyal, hogy közelebbi kapcsolatba tudjon kerülni a lány barátnőjével, aki igazából tetszett neki.

Csak megszívta, mert amikor ez kiderült, a két lány összebeszélt :D 1 hónapig húzta a srác agyát direkt a lány, közben csomó drága cuccot vetetett magának (többek között olyat is, ami neki nem tetszett, csak az átvert lánynak, és utána szépen odaadta neki :D), amire csak lehetett meghívatta magát. Végül szembesítette a srácot az aljasságával, és hogy ők erre rájöttek, és képen röhögte, mielőtt elküldte volna a francba :D

2014. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy van, de én nem látok különbséget aközött, hogy a csajhoz vagy a barátnőjéhez megyek oda, szóval nem tudok elképzelni ilyen szituációt. Bár ki tudja, lehet, hogy nem gondolok mindenre.
2014. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyszer egy pasi azt mondta, hogy úgy kell a dögös barátnőhöz férkőzni, hogy a kedves (de nem épp szép) barátnőjének kell a szépet tenni.
2014. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban igaza volt, hogy előbb a barátnőket kell megnyerned magadnak, mert onnantól mindent megnyertél.
2014. máj. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!