Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kamu duma?

Szerintetek kamu duma?

Figyelt kérdés
A srác azt írta, amikor mondtam, hogy nekem bejön ő, hogy amúgy jól nézek ki, de azért nem akar tőlem semmit, mert már van egy másik lány, akihez kötődik, bár még nincsenek együtt... Egy barátnőm szerint csak le akart koptatni és nincs is senki... szerintetek?
2014. máj. 6. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
igazából nem számít, hogy van-e valaki, vagy nincs, téged mindenképp le akar koptatni
2014. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De engem érdekel, hogy szerintetek kamu-e...
2014. máj. 6. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen kamu,sajnálom
2014. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, nekem is most pont ez a helyzet..
2014. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamu, es le akar koptatni valoszinuleg. Mondjuk sose ertettem, hogy miert nem lehet valakit egyertelmuen lekoptatni.
2014. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alixa válasza:
Szerintem is le akar rázni.Sok fiú barátom van aki ugyanezzel a módszerrel pattint le lányokat.Ne pazarold az idődet ilyen srácokra szerintem. (+ tapasztalat is, egy kevés)
2014. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár van valaki, akár nem, a srác nem akar tőled semmit... Sajnálom! :( Nem tudsz mást tenni, mint elfogadni...
2014. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!