Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, de akár lányok is!...

Fiúk, de akár lányok is! Előfordult, hogy ezért nem kerestétek a másik csajt/pasit?

Figyelt kérdés
Ha van párotok, és megtetszik egy másik csaj/pasi, akit tegyük fel rendszeresen kerestetek, mert nagyon bejön stb. Egyszer csak ez megszűnik, nem teljesen, csak kevésbé gyakran fogjátok keresni, az lehet azért, mert nem akartok félre lépni és érzitek magatokon, hogy nagyon is elképzelhető és így próbáljátok megelőzni a 'bajt'? Tehát, mert nagy a kísértés? Volt valaki hasonló helyzetben?

2014. máj. 5. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt, hogy valaki pontosan miért tesz hátráló lépéseket, elég nehéz meghatározni, mert több tényező is beleszólhat. Lehet az van amit te írsz,de lehet épp hogy elgondolkozott rajta, miért csinálja ezt, meg akarja e bántani a jelenlegi párját és ezalatt rájött, hogy a párját szereti igazán és butaság volt közben egy másik fél felé is kacsingatni...Így lehet hosszabb úton, de igyekszik lezárni a dolgot. Az is lehet, hogy köztük volt valami szóváltás és igyekszik óvatosabb lenni, viszont az érdeklődés nem hagyott alább a 2. hölgy/férfi felé...

Nehéz ezt így látatlanba kitalálni, a résztvevő feleknek icipicit könnyebb.......:)

2014. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor már más társaságát keresném én inkább szakítanék, mert akkor a jelenlegivel valami nem stimmel, vagy csak egyszerűen csapodár természetű vagyok. Bármi is legyen az ok, nem tisztességes a másikkal szemben, nekem is nagyon rosszul esne, így inkább nem rabolom az idejét és elhagynám a jelenlegit. 37F
2014. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!