Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki miért szeret vagy nem...

Ki miért szeret vagy nem szeret neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én pl. Nem szeretek, eddig mindig csalódtam a képeken. Tudod, tök jót beszélgetsz a lánnyal, de aztán rájössz hogy külsőre nem is olyan, amilyennek elképzelted:/ Így én inkább maradok az In-Real-Life megoldásnál:D Ti?

2014. máj. 3. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem jött be...egyszer ismerkedtem egy fiúval aki szimpatikusnak tűnk mindaddig míg a 3. mondata az nem lett hogy szexchateljünk... -.- ez olyan szánalmas könyörgöm xDD
2014. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MolotovPunk ***** válasza:

Van ma már Skype is és ott van videóhívás is.

Szóval láthatod hallhatod az illetőt,ha akarod.Nem csak fész létezik meg ilyenek.

Talit meg ha nagyon akarja az ember meg tudja oldani.

Meg vannak társkeresők,ahol a te megyédben is kereshetsz párt...ergo úgy nem kell sokat utaznotok.

Egyébként mindennek van jó és rossz oldala.De buliban,vagy dizsiben megtalálni az igazit,hát az is nagy baromság.

2014. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!