Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki miért szeret vagy nem...

Ki miért szeret vagy nem szeret neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én pl. Nem szeretek, eddig mindig csalódtam a képeken. Tudod, tök jót beszélgetsz a lánnyal, de aztán rájössz hogy külsőre nem is olyan, amilyennek elképzelted:/ Így én inkább maradok az In-Real-Life megoldásnál:D Ti?

2014. máj. 3. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretek mert mindenki legalább 100km-re lakik. Ennek így mi értelme?
2014. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Internet előnye, hogy segít legyőzni bizonyos gátlásokat, így a visszafogottabb, félénkebb arcok is könnyebben eldumálgatnak a kiszemeltjükkel, hátránya, valóban a találkozáskor történő esetleges csalódások. És hogy én hogy szeretem jobban, hirtelen nem tudom :DD
2014. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretem pont azért amiért te

nekik álltalába tetszek de nekem ők nem

16/F

2014. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hm, ha lenne most reális esélyem élőben ismerkedni, simán megtenném. De nincs, ennek más oka van.

Nem szeretek neten én sem, mert általában hamar kiderül, hogy nem egy szinten mozgunk kommunikációban. Können megy a duma, de nem értékelem, ha én írok 5-6 mondatod, a válasz meg max 1 mondat. :D Fura, de nem olyan sok ember van, aki kerek egész mondatokban képes és akar is válaszolni, és ami alap dolog kéne, hogy legyen, az érdeklődés a másik felől is, az sok esetben meghal már a legelején mert kialakul a másik passzivitása miatt egy kérdezz-felelek típusú beszélgetés, ahol általában az egyik kérdez, a másik meg csak válaszol, de nem kérdez vissza. Ráadásul kamu képeket is lehetnek. Ezért alap a webcamera és a skype hang nálam, ha neten ismerekedem.

2014. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én szeretek neten,mert sok olyan embert ismerek meg,akit előbe nem...meg nagyon nem is járkálok sehova ahol lehetne ismerkedni :) hátránya az,hogy általában az illető mindig messze lakik. :D
2014. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MolotovPunk ***** válasza:

Én általában neten ismerkedek.

Volt sok randim is már.Van,ami jó volt,van ami nem.

Mondjuk volt olyan is,hogy koncerten/buliban szedtem össze csajt,de az nem tartott sokáig pár hónapnál.

Nehogy azt hidd,hogy buliban meg találod az igazit.Van rá esély,de reálisan nézve kb 10-20% maximum.Tapasztalatból mondom.Részegen meg ne csajozz,mert az bukta általában :D

Legutóbbi barátnőm neten írt rám,taliztunk,összejöttünk és másfél évig jártunk,jól megvoltunk.Nemrég szakítottunk amúgy.Szóval simán lehet neten ismerkedni,csak figyelj,mert vannak szélhámos nők is :D

26/F

2014. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek, mert nem látom partnerem őszinte visszajelzéseit és ez idegesít.
2014. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MolotovPunk ***** válasza:
Továbbá,ha túl messze lakik az sem jó...
2014. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos csak neten van lehetőségem ismerkedni. Az a baj vele, hogy mivel mindenkinek vissza szoktam írni egy idő után rengeteg levelezőpartner összegyűlik, akiknek válaszolgatni már elég nehéz. Ezen kívül elég hamar eljut a téma odáig, hogy "ésmikortalálkozunk" - persze olyan lehetetlen viszonylatban lakunk egymástól, hogy nem lenne életszerű a rendszeres találkozás, mint például szomszédok, iskolatársak, munkatársak esetében.
2014. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretek, de volt már rá példa, hogy pl. itt ismerkedtem meg valakivel, amiből találkozás is lett.


Akkor most pontokba szedem, miért nem szeretek interneten ismerkedni. (Előre leszögezném, hogy lehet pesszimistának fogok tűnni, pedig ez egyáltalán nincs így)


1)A távolság. Bárki akivel megismerkedtem és normális volt messze lakott, sajnos túl messze (egy kivétel volt eddig csak), és valljuk be, se rövid, se hosszú távon nem túl kellemes, amikor nem tudsz rendszeresen találkozni olyasvalakivel akit már megkedveltél.


2)Külső,Belső. Engem személy szerint kicsit zavar, hogy nem látom kivel beszélek. Nem tudom milyen a hangja, a mosolya, nem hallom a nevetését és nem látom, hogy mit reagál arra amit épp mondok. Emellett annyira a személyisége sem jön át az illetőnek neten keresztül...


3)Képcsere. Ha a beszélgetés eljut a képcsere részig, általában a másik fél átmegy bunkóba (tisztelet a kivételnek, amihez azért volt már szerencsém) ami alatt azt értem, hogy vagy szó nélkül megszakít minden kapcsolatot, vagy jobb esetben szól és utána lép le. Nem zavar, hogy ha valakinek nem vagyok az esete, de miért kell gorombának lenni?


4)Találkozás. (ha van rá lehetőség) Igaz, hogy eddig csak egyszer találkoztam netről fiúval, de rengeteg olyat hallottam, hogy "bűn ronda volt, ott is hagytam" vagy "amikor megláttam rögtön el is mentem volna" és társaik. Jó nyilván csalódik az ember ha a találkozás nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, de a szimpla barátkozásba és beszélgetésbe belehalnának az ilyen emberek? (TISZTELET A KIVÉTEL)


5)A kor. Ez körülbelül olyan mint mikor kiderül, hogy több száz km-re lakik az, akivel beszélgetek,(hatásszünet) lehangoló...


6)Az írott szöveg. Nem tudom más hogy van vele, de én olykor szoktam olyat írni ami ?talán? félreérthető, holott ha hallana értené mire gondoltam...


Így belegondolva, igen kicsit "pesszimista" és bizalmatlan vagyok, de összességében a személyes kontaktus az amit igazán hiányolok internetes ismerkedésnél. Persze oké, hogy van jó oldala is, de amíg csak egy számítógépet látok magam előtt, a képernyőn pedig azt, hogy "Önnek egy új üzenete van!", addig én valahogy nem tudok semmilyen szinten "kötődni" ahhoz, akivel beszélgetek.

2014. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!