Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi nem bír szemezni,...

Ha egy férfi nem bír szemezni, hanem újra és újra elkapja a tekintetét, azzal nem is érdemes kezdeni, mert gyáva?

Figyelt kérdés
Nem tinikről van szò.

2014. ápr. 30. 23:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jóéjt fiúk! :D
2014. ápr. 30. 23:48
 12/17 anonim ***** válasza:
Szívesen jófej rámenős lány. :P
2014. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ha az lennék, nem lennék egyedül ;)

Sziasztok!

2014. ápr. 30. 23:52
 14/17 anonim ***** válasza:

Engem zavarba hoz, hogy egy /ismeretlen/ lány tekintetét álljam hosszasan, ezért elkapom a tekintetem. Megvannak az okai, de nem megy. Másrészt ha nagyon tetszik, akkor vissza-visszanézek rá úgyis, meg azért lassan-lassan felbátorodok és merek tovább nézni.

Nekem több dolog áll a háttérben, de introvertált is vagyok, a körülményeim miatt is, de nem tudok ismerkedni másokkal. Ez azt jelenti, hogy ha valaki odajön hozzám, akár barátilag, akár más szándékkal, akkor simán elbeszélgetek vele meg minden, de.... nem bírok kezdeményezni. Ezt baromi nehéz megérteni, ha nem vagy a cipőmben, de nem megy.

Viszont kezdeményező volt nálam barátilag egy lány és összehaverkodtunk teljesen, sőt... azt hiszem többet is érzek. De vele már teljesen felszabadult vagyok. Szóval a kezdeményezés.


Igaz, amit leírtam nem mérvadó, mert a legtöbb ember nem olyan mint én, de leírtam, hogy lásd: ilyen is akad.

Sosem tudhatod a másik körülményeit, illetve, hogy milyen a személyisége. Egyébként én sem "beszari" vagyok, de ismeretlen lányhoz sosem mennék oda, lehet akármilyen világszépe.


23/F

2014. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is félek,pedig láttam hogy egy lány néz,de képtelen voltam belenézni a szemébe,féltem.
2014. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Hova valósi a gyerek?? Van egy sejtésem, és déj vu érzésem van.
2014. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
pesti fiú.:) de nem léteznek ekkora véletlenek.
2014. máj. 2. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!