Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom hogy bejövök...

Honnan tudhatom hogy bejövök egy lánynak?

Figyelt kérdés
15 éves és néha látom láttam már hogy néz de amint oda néztem el kapta a tekintetét.És a közelemben b_szakszik a hajával.Egyszer oda állt mellém meg egyszer szembe velem a buszon.Ritkán találkozunk lehet hogy bejövök neki?

2014. ápr. 29. 17:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Én is 15 vagyok én a fiú ő a lány ha valakinek nem lenne érthető
2014. ápr. 29. 17:47
 2/9 anonim ***** válasza:

valoszinü, csaj akkor b@aszakszik a hajával ha zavarban van

ha meg néz az akkor határozottan +

elfurdulni meg azért fordul el mert zavarban van

16/L

2014. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak érez valamit irántam ő is.Szerinted hogy jelezzem neki hogy ő is tetszik nekem?Vagy menjek oda hozzá az biztosabb?Mit kellene ilyenkor mondanom?Te lány vagy jobban át látod a helyzetét biztos te is voltál már szerelmes..
2014. ápr. 29. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:

hát ha csak jelezgetni akarsz akkor mosolyogj, kaccsintgass

ha meg van merszed odamenni hozzá akkor meg csak olyanokat lehet mondani h szia, tök csini vagy, nincs kedved ismerkedni, ha igent mondd akkor hivd el vhova, mondjuk meginni vmit

2014. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen, valószínű bejössz neki, de ne tedd fel rá minden kártyád. Próbálj vele ismerkedni a buszon, de ne úgy hogy lenne kedved ismerkedni mert ha csaj lennék tökönrúgnálak... ülj le mellé, hozz fel egy ürügyet, vagy ossz meg vele valami infót, amihez hozzá tud szólni, aztán kérdezgesd és ha minden jól megy akkor érdeklődik irántad, lényeg hogy próbálkozz! ha személyesen nem mersz odamenni ha tudod a nevét jelöld be és beszéld meg vele hogy foglalsz neki helyet vagy nemtudom:D remélem segítettem, sok sikert!
2014. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla semmit csak néha látom hely meg nem szokott lenni amikor én meg ő felszállunk.Utána meg siet nagyon suliba :/
2014. ápr. 29. 20:52
 7/9 farid válasza:
ahogy meglátod valahol,és neked is tetszik,menj oda hozzá és dumázgassál vele ne buktasd el az alkalmat azt nagyon ritkán lehet vissza hozni! köszönj neki,dicsérjed milyen jól néz ki,hozz fel valami témát,és beszélgessetek sokat ahogy azt látod sokat mosolyog tetszik neki a stílusod kérdezz rá valamikor találka itt ott és vidd el valahová! az a lényeg ne lássa rajtad hogy parázol:D legyél magabiztos bókoljál meg nyomjad a vicceket!
2014. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en nezem azt a fiut aki tetszik es en is elkapom a fejem. egyszeruen keptelen vagyok tartani a szemkontaktust. rettenetesen zavarbajovok ha visszanez
2014. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon függ a lány jellemétől, hogy ha odamész, mit mondj neki, ezért én nem értek egyet #4-essel, mert én spec ha valaki azt mondja, "de csini vagy, nincs kedved ismerkedni?", azonnal bunkónak könyvelném el, és ellenszenvet éreznék iránta, bárki is az. De szerintem is bejössz neki, én is mindig csavargatom a hajam, ha zavarban vagyok :) meg elfordulok.. szóval szerintem lenne esélyed, de nem mindegy, hogy mivel szólítod meg! Nagyon sok múlik a beszédstíluson, pl. én a "menő és laza próbálok lenni" stílusban beszélgető fiúktól agybajt kapok, de van, akinek meg pont ez jön be :) Egyébként csak légy önmagad :) 15/l
2014. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!