Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác alapjáraton...

Ha egy srác alapjáraton közvetlen, akkor honnan tudhatom, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy srácot egy közös baráton keresztül. Nekem nagyon bejön, és kicsit úgy érzem, hogy én is tetszem neki, de mivel elég közvetlen típus, nem tudom, hogy mindenkivel ilyen, vagy csak velem. Van egy közös hobbink (sport), és hívott, hogy csináljuk együtt (kettesben), de sajnos pont nem értem rá. Kicsit később hívott megint, bár akkor a közös barátunkat is hívta (ekkor sem értem rá). Ezen kívül voltak még jelek, amikből az jött le, hogy esetleg lehet nála esélyem. Pl: kedves bókok,kis csipkelődés,sok mosoly... Honnan tudjam, hogy ez jelent-e valamit, vagy csak barátkozik? Azt még tudni kell, h a közös barátunknak bejövök, és el is hívott randizni, de visszautasítottam és azóta csak barátok vagyunk.

20/L


2013. nov. 27. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem most már Neked kell kezdeményezned, mivel ő kétszer hívott és nem mentél. Tervezz meg egy sportprogramot, hívd fel és hívd őt el, de csak kettesben. Ha megkérdezi, hogy hozhat-e valakit, akkor mondd, hogy NE!
2013. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dosinia válasza:
62%
szerintem tetszel neki. hivd el valahova KETTESBEN. es beszelgess vele. probalj meg kozeledni hozza sokszor a szemebe nezni ,,veletlen" hozzaerni.
2013. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!