Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha randira hív valaki,...

Lányok, ha randira hív valaki, miért nem lehet igent vagy nemet mondani?

Figyelt kérdés
Többször jártam úgy, hogy egy lány nem adott egyértelmű választ, ha randira hívtam. Akár személyesen akár facebookon hívtam el. Semmi válasz, nemhogy egy "Igen" vagy "Nem".
2014. ápr. 28. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az túl egyszerű lenne...
2014. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert a nők/lányok nem tudnak semmit sem kimondani. Állandóan csak agyalnak, és végére minden nagy sz*r lesz.
2014. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"nem adott egyértelmű választ"

"Semmi válasz"


Most akkor melyik?

2014. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egyértelmű választ szoktam adni, mert a tiszta helyzeteket szeretem. De szerintem sokan félnek nemet mondani, mert nem akarják megbántani a fiút. Illetve egy másik lehetőség, hogy szeretnének randizni, de még jó lenne, ha próbálkozna a fiú, hogy kiderüljön, mennyire kitartó. És egy nem túl szép lehetőség, hogy egyszerre több fiúval próbálkozik és még nem döntötte el, hogy melyik lesz a befutó.
2014. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A nők bonyolultak.

Ennyi.

2014. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as: személyesen nem egyértelmű válasz "oké, ha túl leszek a nyelvvizsgán", pl.

facebookon, e-mailben pedig semmi válasz.

2014. ápr. 28. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:

A nyelvvizsgás válasz az konkrétan egy igen,csak várnod kellett volna rá.

Én személy szerint egyenes válaszokat adok, mert én is szeretem a tiszta helyzeteket. A fiúk részéről tapasztalom azt, amit te írsz, csak nem randi téren, hanem inkább az érzéseik terén. Nem úgy kommunikálják le, ahogy azt kellene. De senki sem tökéletes, ahogy az általánosító válaszodból kiderül, te sem vagy az.

2014. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azon neked mi nem egyértelmű, hogy oké elmegyek veled nyelvvizsga után? Sírok :DDD
2014. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mindig határozottan szoktam megmondani a srácnak, hogy igen, vagy sem. Joga van tudni, ennyivel tartozom neki, ha már vette a bátorságot és elhívott! Azt hiszem a nőnemű vetélytársak talán azért nem mondhatnak semmit, mert zavarban vannak, nem tudják, hogy mit kellene mondani, nem akarják megbántani a fiatalembert. De ezt nem tartom helyesnek, mert megérdemli az őszinteséget. Ha a nemet be is csomagolom, az nemnek fog hatni így is úgy is! :)

17/L

2014. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én azért nem szoktam konkrét választ adni, mert randizni nem szeretnék menni a sráccal, mert annyira nem tetszik, de megbántani sem akarom.
2014. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!